Szafa Titan Multispace Cabinet Czarno-szara

(kod: 23189) KIS
579 zł

Produkt niedostępny

kod: 23189

Opis produktu

Szafa do ogrodu Titan Multispace Cabinet to świetne rozwiązanie na tarasy i balkony, a także do garaży czy domków ogrodowych. Eleganckie czarno-szare wykończenie i duża funkcjonalność należą do najważniejszych zalet mebla. Wnętrze szafy jest tu podzielone na mniejsze półki, co ułatwia praktyczne posegregowanie ogrodowych akcesoriów czy sprzętu do majsterkowania. Każda z wzmocnionych półek ma udźwig 15 kg, więc można na nich postawić nawet cięższy sprzęt. Szafa jest wodoszczelna, więc wnętrze jest dobrze chronione przed działaniem wody.

Wytrzymała konstrukcja

Szafa do garażu Titan Multispace Cabinet jest wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, które w celu wzmocnienia, zostało uzupełnione metalowymi elementami. Kolorystyka szafy jest czarno-szara, więc mebel pasuje do każdego otoczenia. Metalowe zawiasy i dodatkowo wzmacniane półki zapewniają dużą solidność konstrukcji. Wewnątrz szafy mamy do dyspozycji 8 półek o nośności 15 kg, które możemy swobodnie regulować, zgodnie z naszymi potrzebami. Mebel jest znakomitym rozwiązaniem do warsztatu, garażu czy piwnicy.

Funkcjonalne rozwiązania

Do zalet szafy do ogrodu Titan Multispace Cabinet należy również dodatkowa nóżka przy podstawie i możliwość regulacji wysokości nóżek. Zapewnia to bardzo dobrą stabilność mebla i umożliwia wykorzystywanie go również na nierównej powierzchni. Duże rączki szafy pozwalają na wygodne otwieranie. Szafę można uzupełnić o kłódkę – w drzwiach przewidziano specjalne otwory na wygodne zamocowanie kłódki. Szafa do garażu Titan Multispace Cabinet znakomicie się sprawdzi zarówno w ogrodzie i na tarasie, jak i we wnętrzach.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 182 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Długość: 80 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×