Szafka Logico Wall Cabinet

(kod: 23208) KIS
189 zł

Produkt niedostępny

kod: 23208

Opis produktu

Szafka wisząca Logico Wall Cabinet to idealne rozwiązanie do garażu, piwnicy, domku letniskowego czy domowego warsztatu. Szafka wykonana została z tworzywa sztucznego, jest bardzo solidna i wytrzymała. Jest również nierdzewna, więc nadaje się do pomieszczeń o wysokiej wilgotności. Kolorystyka szafki utrzymana jest odcieniach szarości i czerni. Eleganckie wykończenie zapewnia odpowiednio reprezentacyjny wygląd szafki wiszącej.

Szafka wisząca Logico Wall Cabinet posiada wewnątrz półkę, którą można dowolnie ustawiać. Półka ułatwia uporządkowanie wnętrza schowka i dopasowanie go do naszych potrzeb. Szafka montowana jest do ściany na solidnych uchwytach. Eleganckie rączki umieszczone w dolnej części drzwi ułatwiają otwieranie i zamykanie szafki. Istnieje możliwość zabezpieczenia drzwi szafy kłódką we własnym zakresie.

Szafka wisząca Logico Wall Cabinet ma wysokość 56,5 cm, głębokość 39 cm i długość 65 cm. Grubość ścianek 1,5mm. Model wiszący będzie znakomitym uzupełnieniem pozostałych szafek z serii Logico – jednolite wykończenie serii gwarantuje spójny wygląd całości. Szafka świetnie się sprawdzi w takich pomieszczeniach jak łazienki, pralnie, garaże, piwnice, warsztaty, a także innych pomieszczenia gospodarcze, w których potrzebujemy funkcjonalnego uporządkowania przestrzeni.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 56,5 cm
  • Głębokość: 39 cm
  • Długość: 65 cm
     

Wymiary paczki:

  • Wysokość: 45 cm
  • Długość: 67 cm
  • Szerokość: 56 cm
  • Waga: 14 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafka jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×