Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy

(kod: 19721) Keter
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 19721

Opis produktu

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy wspaniale odnajdzie się zarówno na balkonie, jak i tarasie czy w ogrodzie. Firma Keter, producent krzesełka jest znana i ceniona na europejskim rynku jako producent wyposażenia ogrodowego i mieszkalnego najwyższej jakości, wykonanego z dbałością o każdy szczegół. Marka ta jest powiązana z marką Curver i Allibert, co również stanowi rekomendację jakościową produktu.

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy - aranżacja

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy wykonany został z tworzywa, które jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, w szczególności promieniowania UV, dzięki czemu podczas użytkowania nie blaknie i zachowuje swój znakomity wygląd przez wiele lat. Posiada ono siedzisko, które swoim wzorem imituje wzór wypleciony na szydełku. Jego waga jest niska, dlatego też w dowolnym momencie można go przenosić i ustawiać w miejscu, które wpisuje się w zaistniałe potrzeby.

Krzesełko do ogrodu Cozy Stool Keter Piaskowe

Taboret kuchenny z tworzywa Keter Cozy Stool piaskowy od firmy Keter ma 35 cm głębokości i głębokości, a jego wysokość to 44 cm. Dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi wspaniale wpisze się w aranżację ogrodowe, ale z powodzeniem można go ustawić również w domu. Jego piaskowy kolor bardzo dobrze sprawdzi się w otoczeniu jasnych, stonowanych barw. 

Zbliżenie na strukturę siedziska stołka Keter Knit Cozy Stool Piaskowy

Zobacz także powiązane: krzesła i fotele plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołka z tworzywa Keter Cozy Stool

Wymiary:

  • szerokość: 35 cm
  • głębokość: 35 cm
  • wysokość: 44 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego skrzynia z tworzywa na kolkach curver warszawa ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×