Tunel do rozsady z poliwęglanu Zielnik Premium 0,7x2,1

(kod: 21421) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
389 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 4 dni
  • kod: 21421

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 210
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 56
Powierzchnia [m2] 1,5
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie wieko

Opis produktu

Tunel do rozsady z poliwęglanu Zielnik Premium 0,7x2,1  jest idealną propozycją, gdy zależy Państwu na tym, aby chronić swoje uprawy przed szkodliwym wpływem silnych wiatrów, wilgoci lub intensywnego nasłonecznienia i jednocześnie nie dysponują dużą powierzchnią na działce lub w ogrodzie. Zajmuje zaledwie 1,5 m2.  

Szklarnia poliwęglanowa 0,7x2,1

Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa i dłużej trzyma wilgoć, co pomaga ogrodnikom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia. Tunel został wykonany z wytrzymałych paneli poliwęglanowych o wysokiej przepuszczalności światła. Panele poliwęglanowe zapewniają roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu oraz chronią je przed szkodami wyrządzanymi przez zwięrzęta i niesprzyjające warunki pogodowe. Konstrukcja tunelu wykonana z rurek PCV jest odporna na korozję oraz na wysokie i niskie temperatury. Dostęp do roślin zapewnia uchylna klapa, dzięki której możliwe jest przewietrzenie mini szklarni. Tunel wbija się w ziemię, co gwarantuje zwiększoną odporność na silne wiatry.

Tunel poliwęglanowy 0,7x2,1

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż inspektu jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Wymiary elementów zestawu:

Rozsadnik premium z poliwęglanu wymiary

 

  • Szerokość: 0,7 m
  • Długość: 2,1 m
  • Wysokość w szczycie: 0,56 m
  • Powierzchnia upraw: 1,5 m2

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 210
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 56
Powierzchnia [m2] 1,5
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie wieko

Dostawa i montaż mebli:

Rozsadnik dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta. Rozsadnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy go zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby. 

Instrukcja montażu: Zielnik 0,7 x 2,1 - 1,5m2

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×