Uliczny kosz na śmieci metalowy KB 1

(kod: 15601) Produkt wyprodukowany w Polsce
286 zł + dostawa 49 zł
  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15601

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Na ulicach, w parkach czy też na przystankach powinny znajdować się kosze na śmieci, które pomagają utrzymać czystość. Uliczny kosz na śmieci metalowy jest praktycznym przedmiotem, wyprodukowanym metodami, które zabezpieczają go przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Uliczny kosz na śmieci powinien spełniać swoją rolę przez wiele sezonów. Dzięki temu, że stalowe elementy kosza ocynkowano, jest on uodporniony na warunki zewnętrzne. Dodatkowo proszkowe malowanie zwiększa jeszcze bardziej jego odporność na niszczące działanie wody czy powietrza. Tego typu metoda malowania wpływa również korzystnie na estetykę metalowego kosza na śmieci.

metalowy kosz KB 1 popielnica

Mocowanie ulicznego kosza na śmieci metalowego jest solidne i można je wykonać na cztery sposoby. To duże udogodnienie ponieważ w ten sposób kosz sprawdzi się w każdych warunkach. Jeśli kosz ma być przymocowany do latarni lub słupa można zdecydować się na specjalne obejmy. Natomiast do podłoża można go zamontować dzięki słupkowi o średnicy 6 cm. W zależności jakie jest to podłoże można zdecydować się na słupek z płytą betonową, kotwą lub tarczą mocowaną za pomocą kołków rozporowych.

Kosz standardowo wyposażony jest w jeden ocynkowany wkład z popielnicą w mniejszej wersji, można zdecydować się za dopłatą na wkład z większą popielniczką. Dla większej wygody i łatwiejszego utrzymania kosza w czystości jest możliwość wyposażenia kosza w dodatkowy ocynkowany wkład. Opróżnianie ulicznego kosza na śmieci odbywa się poprzez zwolnienie zamka unieruchamiającego wkład i obrócenie go do góry dnem.

Metalowy kosz KB 1 opróżnianie

Kosz w standardzie jest w dwóch kolorach. Słupek jest w kolorze czarnym (RAL 9005) natomiast wkład w kolorze ciemno zielonym (RAL 6029). Istnieje możliwość zmiany koloru na inny z dostępnych kolorów w palecie RAL.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 82 cm
• szerokość 39 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 12 kg

metalowy kosz KB 1

Dostawa i montaż mebli:

Uliczny kosz na śmieci metalowy KB 1 wysyłany jest za pośrdnictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Montaż produktu jest prosty i szybki. Bez problemu cały proces można wykonać samemu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×