Wiata na taras z poliwęglanu Regium 5x4 nowoczesna

(kod: 21434) Gampre
10 456 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 530,25zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21434

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Całoroczna wiata na taras Regium jest niezwykle wytrzymała, stylowo wykonana i doskonałe uzupełni strefę wypoczynku. Dzięki niej będą mogli Państwo relaksować się na świeżym powietrzu nie martwiąc się niestabilną pogodą. Zadaszenie uchroni meble wypoczynkowe przed deszczem i blaknięciem koloru.

Pergola przyścienna z poliwęglanu na taras Regium 5x4

Konstrukcję wykonano z wysokiej jakości, szweckich, aluminiowych profili, dzięki czemu jest odporna na korozję i silne wiatry. Zadaszenie jest montowane do ściany, a skośny dach umożliwia szybsze odprowadzenie wody i śniegu. Dodatkowo, stelaż posiada ukrytą rurę spustową. Konstrukcja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, co pozwoli na dopasowanie zadaszenia do każdego tarasu, czy elewacji. Wiata nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz jest prosta w montażu.

Wiata na taras z poliwęglanu Regium 5x4 nowoczesna

Panele poliwęglanowe, z których zbudowany jest dach przepuszczają rozproszone światło oraz chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV. Chroni to skórę oraz zapobiega żółknięciu dachu. Nietłukące się panele mają 16 milimetrów grubości, co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie przepuszczają promieni UV oraz wytrzymują duże obciążenie śniegiem

Wiata na taras z poliwęglanu Regium 5x4

Produkty wytwarzane są tylko i wyłącznie z materiałów pochodzących od dostawców z UE. Wiata wymaga samodzielnego montażu, który nie wymaga specjalistycznych narzędzi, ani przeszkolenia. . Szeroki wybór wariantów kolorystycznych i rozmiarowych zadaszenia pozwoli dobrać odpowiedni model dla każdego klienta.

Wymiary elementów zestawu:

Wiata na taras z poliwęglanu Regium 5x4 nowoczesna

 

Wymiary:

  • długość: 506 cm
  • szerokość: 400 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie drewniane na taras ceny skrzynie drewniane na taras do siedzenia skrzynie na poduszki bez na taras skrzynia ławeczka drewniana na taras skrzynia ogrodowa na taras novel 340l keter cena skrzynia ogrodowa na taras glenwood skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305 l keter skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305l keter skrzynia ogrodowa na taras rattan box 265l balkon skrzynia ogrodowa na taras brightwood 455l skrzynia ogrodowa na taras brightwood skrzynia ogrodowa na taras borneo

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×