Wiata poliwęglan na taras Regium 6x3 przyścienna

(kod: 21435) Gampre
10 107 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 512,75zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21435

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Prosta, solidna, funkcjonalna wiata na taras zaprojektowana w dobrym stylu, uatrakcyjni każdą przestrzeń wypoczynkową. W letnie dni uchroni Państwa przed upałem i zapewni zacienienie, a w deszczowe dni pozwoli relaksować się na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem i blaknięciem koloru

Wiata poliwęglan na taras regium 6x3

Aluminiowa konstrukcja wykonana z wysokiej jakości szweckich profili gwarantuje odporność na korozję oraz wieloletnie użytkowanie. Jest odporna na każde warunki atmosferyczne. Zadaszenie montowane jest do ściany budynku, a lekko spadzisty dach ułatwia szybsze odprowadzenie wody i śniegu. Wiata nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz jest prosta w montażu. Kontrukcja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym, antracytowym. Stelaż posiada ukrytą, zintegrowaną rurę spustową.

Wiata na taras 6x3

Dach wykonany z 16 milimetrowych, austriaickich, poliwęglanowych paneli przepuszcza dużą ilość światła słonecznego, jednocześnie nieprzepuszczając szkodliwego promieniowania UV. Chroni to skórę oraz zapobiega żółnięciu paneli. Panele chronią przed wiatrem, deszczem, gradem oraz wytrzmują duże obciążenie śniegiem.  

Wiata poliwęglan przyścienna 6x3

Produkty wytwarzane są tylko i wyłącznie z materiałów pochodzących od dostawców z UE. Wiata wymaga prostego, samodzielnego montażu oraz jest łatwa w transporcie. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych i rozmiarowych zadaszenia pozwoli dobrać odpowiedni model dla każdego klienta.

Wymiary elementów zestawu:

Wiata poliwęglan na taras Regium 6x3 przyścienna

 

Wymiary:

  • długość: 606 cm
  • szerokość: 300 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie drewniane na taras ceny skrzynie drewniane na taras do siedzenia skrzynie na poduszki bez na taras skrzynia ławeczka drewniana na taras skrzynia ogrodowa na taras novel 340l keter cena skrzynia ogrodowa na taras glenwood skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305 l keter skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305l keter skrzynia ogrodowa na taras rattan box 265l balkon skrzynia ogrodowa na taras brightwood 455l skrzynia ogrodowa na taras brightwood skrzynia ogrodowa na taras borneo

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×