Wiata przyścienna z poliwęglanu ogrodowa Regium 6x3,5

(kod: 21436) Gampre
11 002 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 557,51zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21436

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Wiata przyścienna Regium ułatwi stworzyć w ogrodzie wymarzoną strefę wypoczynku i relaksu. Będa mogli Państwo cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nie martwiąc się niestabilną pogodą. Meble wypoczynkowe pod zadaszeniem, będą zabezpieczone przed deszczem i blaknięciem koloru, spowodowanym długotrwałym działaniem promieni słonecznych. 

Wiata przyścienna z poliwęglanu ogrodowa Regium 6x3,5

Pergole Regium wykonano z niebywale wytrzymałych, aluminiowych, szweckich profili, które są odporne na korodowanie, silny wiatr, obfite deszcze, czy grad. Zapewnia to odpowiednią stabilność konstrukcji i wieloletnie użytkowanie. Wiata nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz posiada niewidoczną rurę spustową. Spadzisty dach dodatkowo ułatwia odprowadzanie wody i zalegającego śniegu. Ze względu na specyfikacje techniczne zadaszenie Regium nadaje się do użytku przy każdej pogodzie. Konstrukcja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym. Umożliwia to dopasowanie zadaszenia do koloru tarasu, czy elewacji budynku.

Wiata przyścienna z poliwęglanu ogrodowa 6x3,5

Dach wiaty pokryty jest austirackimi panelami poliwęglanowymi o grubości 16 milimetrów. Poliwęglan to materiał niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki pogodowe. Panele przepuszczają dużą ilość światła słonecznego, jednocześnie odbijając szkodliwe promieniowanie UV, co chroni nasze zdrowie i zapobiega żółknięciu paneli dachowych. Wytrzymuje duże obciążenie śniegiem. 

Wiata przyścienna z poliwęglanu Regium 6x3,5

Konieczny jest samodzielny montaż wiaty. Jest on bardzo prosty, nie wymaga specjalistycznych narzędzi, ani przeszkolenia. Zadaszenie montuje się do ściany budynku. Wiata przyścienna Regium to produkt litweskiej marki Gampre, która do wyrobu wykorzystuje materiały pochodzące tylko i wyłącznie od dostawców spełniających wymagania UE. Szeroka gama rozmiarów zadaszeń, umożliwia dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb Klienta. 

Wymiary elementów zestawu:

Wiata przyścienna z poliwęglanu ogrodowa Regium 6x3,5

 

Wymiary:

  • długość: 606 cm
  • szerokość: 350 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×