Wiata tarasowa przyścienna z poliwęglanu Regium 4x3,5

(kod: 21429) Gampre
8 951 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 454,98zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21429

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Jeśli chcą Państwo stworzyć w swoim ogrodzie elegancki, funkcjonalny kącik wypoczynkowy to wiata tarasowa Regium jest idealną propozycją. Dzięki niej, będą Państwo mogli spędzać czas na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie. Zabezpieczy meble przed deszczem oraz blaknięciem spowodowanym długotrwałym działaniem promieni słonecznych. 

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 4x3,5

Właściwości materiałów, z których została wykonana pergola, sprawiają iż wiata nadaje się do użytku w każdych warunkach atmosferycznych. Wysoka jakość materiałów gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Pergola Regium nie wymaga dodatkowej konserwacji, przez co jest niezwykle tania w utrzymaniu, a lekko spadzisty dach ułatwia odprowadzanie deszczu i śniegu.

Stelaż wiaty został wykonany z wysokogatunkowych, szwedzkich, aluminiowych profili, które zapewniają odporność na korodowanie oraz wysoką wytrzymałość. Konstrukcja jest dostęna w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, co umożliwia dopasowanie zadaszenia do koloru tarasu, czy elewacji. Dodatkowo, stelaż posiada ukrytą rurę spustową. 

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 4x3,5

Dach wiaty pokryty jest 16 milimetrowymi, austriackimi panelami poliwęglanowymi. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na uderzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Poliwęglan  posiada właściwości chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV. Materiały wykorzystane do produkcji wiaty pochodzą tylko i wyłącznie od dostawców z UE.

W ofercie naszego sklepu zadaszenie dostępne jest w innych wariantach rozmiarowych, co pozwoli dopasować model do indywidualnych potrzeb. Wiata jest prosta w montażu oraz w transporcie. Produkt oferowany jest przez litewskiego producenta Gampre, który specjalizuje się w tego typu elementach infrastruktury ogrodowej. 

Wymiary elementów zestawu:

Zadaszenie 4x3,5 wymiary

 

Wymiary:

  • długość: 406 cm
  • szerokość: 350 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×