Wieszak ścienny obrotowy na 40 haczyków Czarny

(kod: 19780) Produkt wyprodukowany w Polsce
449 zł 399 zł + dostawa 29 zł
  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 19780

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Oferowany wieszak ścienny obrotowy na 40 haczyków to produkt wykonany z myślą o małych szatniach w hotelu, restauracji, kinie czy teatrze. Mechanizm składania pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i ułatwia poruszanie się między wieszakami.

Wykonany został z metalowego profilu, jego całkowita długość to 65 cm. Na wieszaku zamontowano 40 haczyków po 20 z każdej strony, zamontowane są co 50 mm. Całkowity udźwig wieszaka to 150 kg. Wieszak wykonano ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny lub metalik. Została ona przygotowana do montażu do ściany za pomocą kołków rozporowych. 

Sprzedawany wieszak nie zawiera numerków - istnieje możliwość dokupienia kompletu (naklejane numerki + zawieszka) w cenie 6zł brutto/szt.

Zainteresowanych wykonaniem większej ilości wieszaków na wymiar prosimy o kontakt z naszym biurem. 

Dostawa i montaż mebli:

Wieszak dostarczany jest w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu. 

Gwarancja:

Wieszak objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×