Zadaszenie tarasu poliwęglan Regium 5x3 przyścienne

(kod: 21432) Gampre
9 130 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 463,93zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21432

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Zadaszenie tarasu Regium pozwoli Państwu stworzyć przyjemne miejsce do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na niestabilną pogodę. Produkt jest odporny na każde warunki atmosferyczne, chroni przed ostrym słońcem, deszczem, gradem, śniegiem i wiatrem.

Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium 5x3

Konstrukcja zadaszenia wykonana z szwedzkich aluminiowych paneli jest niezwykle mocna i trwała. Zadaszenie montowane jest do ściany budynku. Pergola Regium nie wymaga dodatkowej konserwacji, przez co jest niezwykle tania w utrzymaniu, a lekko spadzisty dach ułatwia odprowadzanie deszczu i śniegu. Ze względu na specyfikacje techniczne zadaszenie Regium nadaje się do użytku przy każdej pogodzie. Konstrukcja jest dostęna w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, co umożliwia dopasowanie zadaszenia do koloru tarasu, czy elewacji. Dodatkowo, stelaż posiada ukrytą rurę spustową.

Dach nad tarasem z poliwęglanu 5x3

Dach pokryto 16 milimetrowymi, austriackimi panelami poliwęglanowymi. Poliwęglan jest trwały oraz odporny na wszelkie warunki atmosferyczne oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV, dzięki czemu relaks pod zadaszeniem jest w pełni bezpieczny. Wiata została wyprodukowana przez litewską firmę Gampre, który do wyrobu produktów wykorzystuje tylko i wyłącznie materiały spełniające wymagania i standardy UE. W ofercie naszego sklepu dostępne jest wiele kolorów i rozmiarów zadaszenia, co pozwoli na dopasowanie modelu do  indywidualnych potrzeb. 

Wymiary elementów zestawu:

Zadaszenie tarasu poliwęglan Regium 5x3 przyścienne

 

Wymiary:

  • długość: 506 cm
  • szerokość: 300 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×