Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 3x2

(kod: 21086) Gampre
4 639 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 239,40zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21086

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 306
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 220
Materiał aluminium lub (i) poliwęglan
Montaż samodzielny

Opis produktu

Zadaszenie tarasu Regium to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie pomagające stworzyć przyjemne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Tego typu konstrukcja idealnie sprawdzi się jako zadaszenie tarasu bądź innej przestrzeni wokół domu. Pergola pozwoli cieszyć się relaksem w ogrodzie nawet w deszczowy dzień.

Pergola przyścienna 306x200cm

Pergole przyścienne Regium są bardzo wytrzymałe oraz trwałe. Ze względu na specyfikacje techniczne nadają się do użytku przy każdej pogodzie. Trwałość oraz stabilność gwarantuje mocny stelaż. Wiata tarasowa nie wymaga dodatkowej kosweracji oraz jest łatwa w montazu.

Pergola przyścienna Regium o wymiarach 3,06 x 2 m posiada stelaż wykonany z szwedzkich profili aluminiowych cechujących się wysokimi parametrami, zapewniającymi trwałość materiału.  Konstrukcja dostępna jest w 3 kolorach -  w wersji brązowej, antracytowej oraz białej - pozwoli to dopasować zadaszenie tarasu do każdej elewacji. Dodatkowo, stelaż posiada zintegrowaną, niewidoczną rurę spustową.

Zadaszenie tarasu poliwęglan

Zadaszenie tarasu posiada dach pokryty 16 milimetrowym austriackim poliwęglanem. Posiada on właściwości chroniące przed promieniowaniem UV, dzięki czemu wypoczynek na świeżym powietrzu jest w pełni bezpieczny. Poliwęglan jest trwały oraz odporny na wszelkie warunli atmosferyczne. Produkt wytwarzany jest  z materiałów pochodzących wyłącznie od dostawców z UE.

Wiata tarasowa Regium jest łatwa w transporcie oraz montażu. Produkt oferowany jest przez litewskiego producenta Gampre, który specjalizuje się w tego typu elementach infrastruktury ogrodowej. Szeroki wybór wariantów oraz rozmiarów zadaszenia pozwoli dobrać odpowiedni model dla każdego klienta.

Wymiary elementów zestawu:

Zadaszenie tarasu wymiary

Wymiary:

  • długość: 306 cm
  • szerokość: 200 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 306
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 220
Materiał aluminium lub (i) poliwęglan
Montaż samodzielny

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×