W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium 3x3 nad wejście

(kod: 21428) Gampre
6 144 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 314,62zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21428

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Zadaszenie tarasu Regium zamieni Państwa taras w strefę wypoczynku i spokoju. Będą mogli Państwo cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Wiata uchroni meble przed moknięciem i blaknięciem oraz uatrakcyjni wygląd ogrodu i budynku. 

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium

Pergole Regium wykonane zostały z niezwykle wytrzymałego materiału odpornego na korodowanie. Stelaż wykonano z wysokiej jakości szwedzkich, aluminiowych profili, które zapewniają odpowiednią stabilność konstrukcji i odporność na silne wiatry. Wiata nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz posiada niewidoczną rurę spustową. Ze względu na specyfikacje techniczne zadaszenie Regium nadaje się do użytku przy każdej pogodzie. W ofercie naszego sklepu konstrucja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, co umożliwia dobór modelu do każdej elewacji i tarasu. 

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium

Dach wiaty pokryty jest wysokogatunkowymi, austriackimi panelami wykonanymi z poliwęglanu. Panele o grubości 16 milimetrów są odporne na uderzenia, wiatr, deszcz, czy grad. Chronią również przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, co gwarantuje bezpieczny wypoczynek. Produkt wytwarzany jest tylko i wyłącznie z materiałów od dostawców z UE. 

Wiata wymaga prostego samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Jest prosta w transporcie. Produkt oferowany jest przez litewskiego producenta Gampre, który specjalizuje się w tego typu elementach infrastruktury ogrodowej. W ofercie sklepu zadaszenie dostępne jest w innych wariantach rozmiarowych. 

Wymiary elementów zestawu:

Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium 3x3

 

Wymiary:

  • długość: 306 cm
  • szerokość: 300 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×