Zewnętrzny kosz na śmieci z daszkiem RETRO II

(kod: 15614) Produkt wyprodukowany w Polsce
701 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 37,50zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15614

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Jest to elegancki i idealnie pasujący do parków czy deptaków kosz na śmieci z daszkiem. W standardzie kosz wyposażono w niewielką popielnicę, będzie dobrze służył przez wiele sezonów nie zaburzając krajobrazu.

Zewnętrzny kosz na śmieci z daszkiem wyprodukowano z myślą o tym by dobrze się prezentował zachowując odporność na warunki atmosferyczne. Ocynkowana blacha pomalowana proszkowo jest  w ten sposób zabezpieczona przed korodowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Malowanie proszkowe dobrze wpływa na wygląd kosza maskując miejsca obróbki mechanicznej.

Mocowanie zewnętrznego kosza z daszkiem odbywa się poprzez wbetonowanie 45 centymetrowej części słupka w podłoże. Kosz mocowany w ten sposób jest wyjątkowo stabilny i zabezpieczony przed kradzieżą.

Aby jeszcze lepiej zadbać o czystość i praktyczne względy warto wyposażyć kosz z daszkiem w ocynkowany wkład. Opróżnianie zawartości będzie prostsze, wystarczy wówczas wyjąć wkład  i przesypać zawartość do worka na śmieci. W wersji podstawowej (tak samo jak i z wkładem) trzeba najpierw zwolnić zamek. Potem zdjąć kosz lub obrócić go do góry dnem.

RETRO II opróżnianie

Standardowa kolorystyka zewnętrznego kosza a śmieci to kolor czarny (RAL 9005). Można jednak wybrać inny kolor z dostępnych barw w palecie RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 100 cm
• szerokość 43 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 16 kg

RETRO II schemat

Dostawa i montaż mebli:

Do montażu zewnętrznego kosza na śmieci z daszkiem RETRO II nie potrzebna jest pomco drugiej osoby. Paczka, którą jest przesyłany, jest ubezpieczona i transportowana z pomocą firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×