W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Altana ogrodowa z drewna Kalia 380x678

(kod: 21854) Megiw 4 Garden
7 900 zł 7 199 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 370,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21854

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 306
Szerokość [cm] 380
Głębokość [cm] 678
Materiał drewno

Opis produktu

Otwarta, przestronna wiata ogrodowa Kalia służy jako zadaszenie kompletów wypoczynkowych lub zestawów do grillowania. Zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem i blaknięciem spowodowanym zbyt długim wystawieniem na działanie promieni słonecznych. Oferuje ponad 25 m2 powierzchni użytkowej!

Konstrukcję zadaszenia Kalia wykonano z drewna świerkowego, które najczęściej wybierane jest przy tworzeniu produktów ogrodowych. Dach wsparty jest na sześciu słupach kotwionych do podłoża oraz wzmocnionych zastrzałami, co gwarantuje stabilność konstrukcji oraz długoletnie użytkowanie. Pergola ma 380 cm szerokości, 678 cm głębokości oraz 306 cm wysokości, 

Altana ogrodowa z drewna Kalia 380x678

Wiata posiada czterospadowy dach, który umożliwia odprowadzanie zalegających na jego powierzchni opadów atmosferycznych. Dach pokryto papą bitumiczną, która jest bardzo lekkim i wytrzymałym materiałem krycia, zapewniającym wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy jednak pokrycie dachu gontem, który za dodatkową opłatą dostępny jest w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym.

Drewniane elementy zadaszenia Kalia zostały poddane procesowi impregnacji. Drewno po impregnacji staje się odporne na działanie szkodników, grzybów, czy niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Altana ogrodowa z drewna Kalia 380x678

Wiata nie zawiera podłogi ukazanej na powyższym zdjęciu.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Postawienie wiaty Kalia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w dwóch wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

 

Kalia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 306 cm
 • szerokość: 380 cm
 • głębokość: 678 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 206 cm
 • szerokość: 310 cm
 • głębokość: 608 cm

Grubość belki:

 • 120 mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna

Wykończenie:

 • surowe

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 306
Szerokość [cm] 380
Głębokość [cm] 678
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa ze stołem ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławka ogrodowa z daszkiem ławka ogrodowa zeliwna ławka ogrodowa z oparciem ławka ogrodowa z kamienia ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa zdjęcia ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z pcv ławka ogrodowa z tworzywa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×