Altanka ogrodowa z drewna Dalia 330x330

(kod: 21850) Megiw 4 Garden
3 200 zł 2 849 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 153,40zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21850

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 275
Szerokość [cm] 330
Głębokość [cm] 330
Materiał drewno

Opis produktu

Altanka Dalia w formie wolnostojącego pawilonu sprawdzi się w każdym ogrodzie. Umożliwi Państwu stworzenie idealnego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu nawet podczas deszczowej pogody. Zadaszenie zabezpieczy meble wypoczynkowe przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i deszczu. 

Wiata Dalia została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego. Pergola ma 330 cm szerokości i głębokości oraz 275 cm wysokości, co gwarantuje swobodne poruszanie się pod zadaszeniem. Dach wsparty jest na czterech słupach kotwionych do ziemi i wzmonionych zastrzałami. 

Altanka ogrodowa z drewna Dalia 330x330

Oferta nie dotyczy podłogi ukazanej na powyższym zdjęciu.

Czterospadowy dach pokryty jest papą bitumiczną która gwarantuje wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy pokrycie dachu gontem. Za dodatkową opłatą można nabyć gont dostępny w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym. Drewniane elementy pergoli Dalia zostały poddane procesowi impregnacji ciśnieniowej. Ta metoda impregnacji jest dużo skuteczniejsza od zwykłego malowania impregnatem. Zabezpiecza drewno przed wilgocią, szkodnikami i grzybami. 

Altanka ogrodowa z drewna Dalia 330x330

Oferta nie dotyczy zabudowy ściany ukazanej na powyższym zdjęciu.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. 

Postawienie wiaty Dalia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w czterech wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

 

Dalia 330x330

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 286 cm
 • szerokość: 330 cm
 • głębokość: 330 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 199 cm
 • szerokość: 257 cm
 • głębokość: 257 cm

Grubość belki:

 • 90 mm, 120 mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna

Wykończenie:

 • surowe

Waga:

 • 250kg

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 275
Szerokość [cm] 330
Głębokość [cm] 330
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa ze stołem ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławka ogrodowa z daszkiem ławka ogrodowa zeliwna ławka ogrodowa z oparciem ławka ogrodowa z kamienia ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa zdjęcia ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z pcv ławka ogrodowa z tworzywa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×