W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Cateringowe krzesło składane Loop Leg (pół-komercyjne)

(kod: 15483) Lifetime
179 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 10 dni
 • kod: 15483

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Składane Tak

Opis produktu

Krzesło cateringowe składane Loop Leg wykonano z wysokiej jakości materiałów. Wyprodukowano je z myślą o jak największym komforcie i o tym, by było wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Planując imprezę w plenerze lub w zamkniętym pomieszczeniu, należy zadbać o wygodę gości. Cateringowe krzesło składane to idealny wybór na tego typu okoliczności. Wygodne, wyprofilowane i szerokie siedzisko oraz wyższe niż standardowe oparcie zapewni komfort na wiele godzin.

Ccateringowe krzesło składane przeznaczone również na imprezy organizowane na zewnątrz musi być wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Produkując je, wykorzystano wysokiej jakości materiały. Siedzisko i oparcie wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości, zawierającego inhibitory promieni UV. W ten sposób wyeliminowano proces blaknięcia.

Siedzisko oraz oparcie krzesła są w kolorze białym granitowym. Nogi w kolorze szarym są stabilne i wyposażone w praktyczne nakładki. Wykonano je z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, co zapewnia wodoodporność.  Popularne na amerykańskim rynku krzesła Lifetime zaprojektowano z myślą o wszelkich istotnych elementach ważnych zarówno dla użytkownika krzesła jak i właściciela. Ergonomiczny design, niewielkie rozmiary po złożeniu, łatwość konserwacji to szereg zalet krzesła cateringowego składanego Loop Leg.

Użytek pół-profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych (w sposób intensywny – w warunkach domowych lub w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu). Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów pół-komercyjnych nie przekracza 25 godzin.

Zamawiając Cateringowe krzesło składane Loop Leg (pół-komercyjne) otrzymują Państwo:

Krzesło cateringowe składane

 • Materiał siedziska i oparcia: polietylen wysokiej gęstości
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Maksymalne obciążenie: 350 kg
 • Średnica nogi: 25 mm
 • Styl nogi: podwójnie mostkowany
 • Kolor siedziska i oparcia: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • wysokość: 86,0 cm
 • szerokość: 50,0 cm
 • głębokość: 56,0 cm

Wymiary (krzesło złożone):

 • 110,0 cm x 50,0 cm x 15,6 cm

Waga: 5,2 kg

Kluczowe parametry:

Składane Tak

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Krzesło jest gotowe do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku pół-profesjonalnego objęte są 2-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×