Cateringowy stół do sztaplowania 183 cm biały granit

(kod: 15489) Lifetime
369 zł

Produkt niedostępny

kod: 15489

Opis produktu

Stół cateringowy składany do piętrowania 183 cm ma zastosowanie komercyjne. To oznacza, że jest wyjątkowo solidny, wytrzyma obciążenie do 1000 kg. Dlatego też ma bardzo szerokie zastosowanie. Stół cateringowy sprawdzi się nie tylko podczas dużych imprez rodzinnych, biznesowych, czy jako stół konferencyjny. Równie dobrze sprawdzi się w trudniejszych warunkach, np.: na budowie.

Ponieważ stół dostosowany jest także do warunków zewnętrznych zadbano o to, by był odporny na czynniki atmosferyczne. Stół cateringowy 183 cm wyposażony jest w blat z polietylenu, który poza tym, że jest odporny na zabrudzenia, nie blaknie podczas dłuższego wystawienia na słońce. To dzięki temu, że zawiera inhibitory UV, zachowuje zawsze oryginalny biało granitowy kolor.

Rama poza tym, że wyposażono ją w zabezpieczenia chroniące przed przypadkowym złożeniem stołu jest bardzo solidną konstrukcją. Tak samo jak nogi, rama malowana jest proszkowo, co chroni je przed rdzewieniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki szerokiemu rozstawieniu nóg stół cateringowy prostokątny jest bardzo stabilny.

Amerykański producent stołów z powodzeniem wprowadził produkt na rynek ze względu na ich kompleksowe zastosowanie. Poza tym, że jest to uniwersalny mebel, zadbano również o logistyczne aspekty. Po złożeniu stoły z tworzywa można szpaltować. To znaczy, że dzięki specjalnie wyprofilowanym krawędziom można je składać w stosy. W ten sposób redukuje się do minimum przestrzeń jaką zajmują podczas transportu.

Prostokątny stół cateringowy spełnia normy ANSI/BIFMA – określające standardy trwałości mebli.

Użytek profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych o wysokim natężeniu. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania przekracza 25 godzin. 

Zamawiając Cateringowy stół do sztaplowania 183 cm biały granit otrzymują Państwo:

 • Klasa: do użytku komercyjnego
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 51 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 28 mm
 • Styl nogi: mostkowy
 • Kolor blatu: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • długość: 182,8 cm
 • szerokość: 76,2 cm
 • wysokość: 73,6 cm

Wymiary (stół złożony): 182,8 cm x 76,2 cm x 5,0 cm

Waga: 13,9 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest gotowy do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku profesjonalnego objęte są 10-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x