Czarne krzesło z oparciem KR033 polipropylen

(kod: 18026) Świat-Krzeseł
200 zł

Produkt niedostępny

kod: 18026

Opis produktu

Czarne krzesło z oparciem KR033 polipropylen charakteryzuje się prostotą formy i eleganckim wykonaniem. Z powodzeniem będzie pełnił nie tylko swoje podstawowe funkcje, ale stanie się też cieszącą oko ozdobą wnętrza jadalni, salonu, kawiarni lub restauracji.

Krzesło KR033 w całości wykonano z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Polipropylen jest materiałem bardzo mocnym i odpornym na zadrapania. Doskonale radzi sobie również z upływem czasu na długo zachowując swój atrakcyjny wygląd. Polipropylen łatwo utrzymać w czystości, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku ustawienia krzesła w jadalni czy kawiarni. Dzięki swojej odporności na działanie czynników atmosferycznych krzesło z polipropylenu nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Plastikowe krzesło w kolorze czarnym ma cztery mocne nogi. Konstrukcja waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Krzesło KR033 ma jeszcze jedną ważną zaletą - jest sztaplowane. Można składać jedno na drugie, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość miejsca na balkonie, tarasie lub w magazynie.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 80 cm
  • szerokość: 43 cm
  • głębokość: 46 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Krzesło dostarczane jest w całości - do natychmiastowego użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z oparciem sprzedam skrzynie na balkon z oparciem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x