Domek drewniany do ogrodu Witek

(kod: 22429) 4iQ
1 250 zł 999 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 58,40zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22429

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 161
Głębokość [cm] 127
Wysokość [cm] 158
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Rewelacyjny projekt domku dla dzieci Witek zagwarantuje urozmaicenie do codziennych zabaw dziecka. Domek drewniany  zachęci każdego malucha do zabawy na świeżym powietrzu. Zajmie pociechy na długie godziny, dając odetchnąć rodzicom. Domek dla dzieci do ogrodu przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Domek dla dzieci Witek

Domek WItek wyposażono w jedną parę zabudowanych drzwi, dwa stałe okna wypełnione przeźroczystą plexi oraz 1 donicę na kwiaty, która umożliwi dziecku prowadzenie swojego pierwszego miniaturowego ogrodu. Wewnątrz domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 1,93 m2. Domek ma 161 cm szerokości, 127 cm głębokości oraz 158 cm wysokości.

Ogrodowy domek dla dzieci Witek wyprodukowano z sosnowego drewna, posiadającego certyfikat FSC®. Drewno zaimpregnowano ciśnieniowo. Do tego procesu wykorzystano bezchromowy środek TANALITH E 3475, który nie wchodzi  w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek Witek spełnia normy EN:71 - jest całkowicie bezpieczny - każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu produkowany jest w Polsce. Domek posiada certyfikat TUV. 

Domek ogrodowy  wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek drewniany do ogrodu Witek otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 2 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • 1 donica na kwiaty
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Witek- wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 158 cm
 • szerokość: 161 cm
 • głębokość: 127 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,93 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 176 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 161
Głębokość [cm] 127
Wysokość [cm] 158
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter wyprzedaż technoratan skrzynia kufer do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×