Domek drewniany do zabawy dla dzieci Ela

(kod: 22423) 4iQ
1 500 zł 1 169 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 66,90zł

 • Wysyłka w 15 do 20 dni
 • kod: 22423

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 240
Głębokość [cm] 125
Wysokość [cm] 173
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek dla dzieci Ela zagwarantuje Państwa pociechom mnóstwo zabawy, pozwoli rozwinąć u nich wyobraźnię i kreatywność. Jest idealnym i bezpiecznym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu. Domek ma 240 cm szerokości, 125 cm głębokości oraz 173 cm wysokości.

Domek dla dzieci Ela

Wewnątrz domku znajduje się jedno małe pomieszczenie o powierzchni 1,56m2. Domek został wyposażony w zadaszony taras o powierzchni 1,39 m2. Domek Ela wykonano z sosnowych desek. Drewno poddano procesowi impregnacji przy użyciu środka TANALITH E 3475 - bezchromowy środek  niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Certyfikowane FSC® drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Domek spełnia wszystkie normy EN:71, każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Ela produkowany jest w Polsce. Calość posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zobacz także powiązane: domki dla dzieci opinie

Zamawiając Domek drewniany do zabawy dla dzieci Ela otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 1 stałe okno wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Ela- wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 173 cm
 • szerokość: 240 cm
 • głębokość: 125 cm 

Wymiary tarasu:

 • część zadaszona: 111 x 125 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,54 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  1,39 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 248 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 240
Głębokość [cm] 125
Wysokość [cm] 173
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci krzesła obrotowe dla dzieci białystok tanie krzesła obrotowe dla dzieci fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży ole ole fotele obrotowe dla dzieci nowy styl fotele obrotowe dla dzieci zakup online

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×