Domek drewniany do zabawy dla dzieci Ela

Domek drewniany do zabawy dla dzieci Ela
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 22423) 4iQ
Domek dla dzieci Ela zagwarantuje Państwa pociechom mnóstwo zabawy, pozwoli rozwinąć u nich wyobraźnię i kreatywność. Jest idealnym i bezpiecznym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu. Domek ma 240 cm szerokości, 125 cm głębokości or... pełny opis

1 400 zł

1 089 zł

+ dostawa 169 zł
Kup na raty: 20 x 62,90zł
Wysyłka w 15 do 20 dni
kod: 22423

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 240
Głębokość [cm] 125
Wysokość [cm] 173
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek dla dzieci Ela zagwarantuje Państwa pociechom mnóstwo zabawy, pozwoli rozwinąć u nich wyobraźnię i kreatywność. Jest idealnym i bezpiecznym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu. Domek ma 240 cm szerokości, 125 cm głębokości oraz 173 cm wysokości.

Domek dla dzieci Ela

Wewnątrz domku znajduje się jedno małe pomieszczenie o powierzchni 1,56m2. Domek został wyposażony w zadaszony taras o powierzchni 1,39 m2. Domek Ela wykonano z sosnowych desek. Drewno poddano procesowi impregnacji przy użyciu środka TANALITH E 3475 - bezchromowy środek  niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Certyfikowane FSC® drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Domek spełnia wszystkie normy EN:71, każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Ela produkowany jest w Polsce. Calość posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek drewniany do zabawy dla dzieci Ela otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 1 stałe okno wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Ela- wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 173 cm
 • szerokość: 240 cm
 • głębokość: 125 cm 

Wymiary tarasu:

 • część zadaszona: 111 x 125 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,54 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  1,39 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 248 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 240
Głębokość [cm] 125
Wysokość [cm] 173
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.