Do końca promocji pozostało: 17h 54m 43s

Szopa narzędziowa Keter Artisan 9x7 z tworzywa (6m2)

5 499 zł 3 999 zł
do 22.10.2019
(lub wyczerpania zapasów)
i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 13:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 19h 5min
 • kod: 22124

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 5,3
Szerokość [cm] 277
Głębokość [cm] 218
Wysokość [cm] 226
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Waga [kg] 190

Opis produktu

Domek na narzędzia Artisan 7x9 to wygodny domek charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością i eleganckim wyglądem. Szopa na narzędzia Artisan 7x9 posiada 226cm wysokości, 277cm szerokości oraz 218cm głębokości. Wnętrze domku to ponad 5m2 powierzchni użytkowej!

Domek na narzędzia Artisan 7x9

Nie wymaga konserwacji!

Domek ogrodowy z tworzywa Keter Artisan 7x9 to wygodny wybór do ogrodu - tworzywo sztuczne, z którego wykonany został domek doskonale odwzorowuje strukturą i wyglądem naturalne drewno - na pierwszy rzut oka materiały nie są do rozróżnienia. Domek Artisan 7x9 nie wymaga konserwacji oraz żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest to niepodważalna przewaga nad domkami drewnianymi. Różnica widoczna po pierwszym sezonie, kiedy drewno wymaga kolejnego kosztownego i pracochłonnego zabezpieczenia oraz konserwacji, zaś domek Artisan służy dalej w takim samym stanie jak na początku! Konstrukcja domku na narzędzia nie wymaga dodatkowych zabiegów, przez co oszczędzamy wiele czasu i pieniędzy. Materiały z których wykonano domek nie gniją, nie łuszczą się, są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Ściany domku ogrodowegoPanele ścienne Artisan 7x9

Przeznaczenie domku i jego zastosowanie

Wnętrze szopy ogrodowej to ponad 5m2 powierzchni użytkowej. Szerokie, dwuskrzydłowe drzwi pozwalają na swobodne dostanie się do wnętrza - bez problemu do środka wprowadzimy kosiarkę a nawet traktorek. Drzwi domku zamknąć można na solidną zasuwkę wykonaną z metalu, którą dodatkowo można zabezpieczyć kłódką (we własnym zakresie). Dzięki takiemu zabezpieczeniu domku uchronimy znajdujące się w nim przedmioty. Domek posiada kołnierz błotny, który znajduje się pod drzwiami - spełnia rolę solidnego progu dla łatwiejszego wjeżdżania np. kosiarką. Szczelna i wytrzymała podłoga zabezpiecza wnętrze przed gryzoniami oraz innymi zwierzętami. Do ścian przymocować możemy dodatkowe elementy jak np. wieszaki czy półki. Wysokość wewnątrz domku w szczycie to ok. 220 cm, więc jesteśmy w stanie włożyć tam nawet bardzo wysokie przedmioty.

Zamykanie domku ogrodowegoSolidny próg domku

Szybki i prosty montaż - produkt gotowy do użytku!

Domek na narzędzia Artisan 7x9 jest produktem praktycznie gotowy do użytku - kupując domek otrzymujemy wszystkie elementy konstrukcyjne, łącznie z podłogą. Dodatkowo, łatwy montaż domku Artisan 7x9 wraz z czytelną instrukcją pozwala na postawienie domku nawet przed niedoświadczone osoby. Aby w pełni cieszyć się domkiem narzędziowym na jego montaż trzeba przeznaczyć kilka godzin w zależności od tempa prac - domek narzędziowy w ogrodzie powstaje w ciągu jednego popołudnia!

Przestronne wnętrze domku ogrodowego

Dodatkowe zalety domku ogrodowego

Domek ogrodowy Artisan 7x9 wyposażony został w transparentne świetliki oraz specjalne wywietrzniki. Okna zapewniają dostarczenie do środka promieni słonecznych, dzięki czemu w domku jest widno a zarazem chroni to przed powstawaniem wilgoci we wnętrzu. Wentylacja, jaką posiada domek pozwala na swobodną cyrkulacje powietrza, dzięki czemu wnętrze chronione jest przed nieprzyjemnym zapachem oraz pleśnią.

Okna domku ogrodowegoWywietrzniki domku ogrodowego

Wytrzymała konstrukcja i bezpieczeństwo

Domek posiada solidną, mocną konstrukcje. Jednospadowy dach posiada stalowe wzmocnienia konstrukcji, dzięki którym nie straszne mu opady śniegu - pokrywa swobodnie zsuwa się z połaci dachowej. Domek Artisan 7x9 zamocować można do podłoża za pomocą kotew (do zakupu we własnym zakresie), aby jeszcze lepiej zabezpieczyć całą konstrukcje. W podłodze domku znajdują się specjalne otwory, które umożliwiają taki montaż.

Wnętrze domku ogrodowego z szerokimi drzwiami

Możliwość malowania ścian na dowolny kolor

Domek Artisan 7x9 zachowany jest w odcieniach szarości - ścianki domku są jaśniejsze, zaś drzwi, okna oraz dach ciemniejsze. Domek można pomalować na dowolnie wybrany kolor za pomocą farby. Specjalny materiał z którego jest wykonany i chropowata powierzchnia sprawiają że farba łatwo się przyjmuje i utrzymuje. Przed malowaniem zalecamy zapoznać się dokładnie z instrukcją. Pomalowanie domku równa się z utratą możliwości zwrotu towaru.

Malowanie domku ogrodowego

 

Aby postawić domek Artisan 9x7 w swoim ogrodzie nie wymagane jest żadne pozwolenie budowlane, co więcej, jest to konstrukcja całoroczna.

Marka Keter znana jest na całym świecie jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego. Marka działa już na rynku ponad 60 lat. Fabryki firmy zlokalizowane są w Europie, więc mamy gwarancję, że jakość produktów marki Keter będzie znacznie wyższa niż produktów z fabryk azjatyckich.

Wieszak na narzędzia gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci wieszaka narzędziowego Hanging Tool Rack

Tool Rack gratis

Zobacz także powiązane: pr3, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Keter Artisan 9x7

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 226 cm
 • wysokość z tyłu: 202 cm
 • szerokość: 277 cm
 • głębokość: 218 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Szerokość: 264 cm
 • Głębokość: 201 cm
 • Wysokość: 220 cm

Okna z trzech stron domku.

Powierzchnia podłogi:

 • 5,3 m2

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 139 cm
 • Wysokość: 181 cm

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 5,3
Szerokość [cm] 277
Głębokość [cm] 218
Wysokość [cm] 226
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Waga [kg] 190

Dostawa i montaż mebli:

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 50 cm

Waga:

 • 190 kg

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter Artisan 9x7

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Oakland

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.63
8 opinii
5
5
4
3
3
0
2
0
1
0
 • Anna

  Domek łatwy w montażu, bardzo czytelna instrukcja. Efekt końcowy satysfakcjonuje-domek wpisuje się w otoczenie. Jestem również zadowolona z szybkiej dostawy. Polecam.

 • Anna

  Domek ładny, solidny, łatwy w montażu

 • Daniel.

  Realizacja zamówienia bardzo szybka. Sam domek łatwy w montażu dzięki bardzo czytelnej instrukcji prowadzącej krok po kroku. Myślę że możemy spokojnie polecić zakup tego domku.

 • Małgorzata

  Domek bardzo fajny i przestronny . Dość prosty w montażu. Przesyłka ekspresowa. Polecam !

 • Krzysztof

  Produkt dobrze wykonany, konstrukcja stabilna i łatwa w montażu (dwie osoby montowały 5 godzin). Bardzo ładna struktura imitująca drewno elementów ścianek i drzwi. Polecam.

 • Marek

  Wybór: Szopy narzędziowej - Keter Artisan 9x7 z tworzywa - to trafna decyzja. Produkt został dostarczony bardzo szybko. Opakowanie w stanie nienaruszonym zawierało wszystkie elementy. Instrukcja montażu świetna. Polecam wyrób i firmę "MEBLOBRANIE" - bardzo staranna obsługa.

 • Ryszard

  Zgodnie z opisem.

 • Art

  Sprawna , szybka przesyłka , produkt spełnia oczekiwania .

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego ozdobne skrzynki na balkon kolorowe z tworzywa skrzynia brązowa z tworzywa na balkon na narzędzia skrzynka narzędziowa keter 22 poznań skrzynka narzędziowa jako wzór patrz keter 220232 model skrzynka narzędziowa do ogrodka keter keter skrzynka narzędziowa cantilever 22 organizer keter skrzynka narzędziowa cantilever trio opis keter skrzynka narzędziowa adam szwajcowski

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×