Drewniana wiata ogrodowa Dalia 380x380

(kod: 21851) Megiw 4 Garden
3 900 zł 3 599 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 190,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21851

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 275
Szerokość [cm] 380
Głębokość [cm] 380
Materiał drewno

Opis produktu

Niezwykle efektowna i funkcjonalna wiata ogrodowa Dalia zabezpieczy przestrzeń wypoczynkową przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych. Pozwoli Państwu cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nie martwiąc się o pogodę. 

Pergola została wykonana z niezwykle popularnego wśród wyrobów ogrodowych drewna świerkowego, co gwarantuje wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Solidna konstrukcja opiera się na czterech słupach kotwionych do podłoża i wzmocnionych zastrzałami. Pergola w formie kwadratu zajmuje obszar o powierzchni prawie 14,5 m2. Gwarantuje to optymalną ilość miejsca na rodzinne przyjęcie, czy grilla z przyjaciółmi. 

Drewniana wiata ogrodowa Dalia 380x380

Wiata nie zawiera podłogi ukazanej na powyższym zdjęciu.

Wiata wyposażona jest w czterospadowy dach, który ułatwia odprowadzanie zalegających opadów atmosferycznych. Dach został pokryty papą bitumiczną, która jest niezwykle lekkim i wytrzymałym materiałem krycia, zapewniającym wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy pokrycie dachu gontem. Za dodatkową opłatą można nabyć gont dostępny w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym.

Drewniane elementy pergoli Dalia zostały poddane procesowi impregnacji ciśnieniowej. Ta metoda impregnacji jest dużo skuteczniejsza od zwykłego malowania impregnatem. Zabezpiecza drewno przed wilgocią, szkodnikami i grzybami.

Drewniana wiata ogrodowa Dalia 380x380

Wiata nie zawiera podłogi ukazanej na powyższym zdjęciu.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. 

Postawienie wiaty Dalia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w czterech wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

 

Dalia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 275 cm
 • szerokość: 380 cm
 • głębokość: 380 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 199 cm
 • szerokość: 304 cm
 • głębokość: 304 cm

Grubość belki:

 • 90mm, 120mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna

Wykończenie:

 • surowe

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 275
Szerokość [cm] 380
Głębokość [cm] 380
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa drewniana biała ławka ogrodowa drewniana cena ławka ogrodowa drewniana składana huśtawka ogrodowa drewniana ławka ławka ogrodowa żeliwno drewniana ławka ogrodowa drewniana noga lawka ogrodowa drewniana ze skrzynia skrzynia ogrodowa siedzisko drewniana ławka skrzynia ogrodowa drewniana ławko skrzynia ogrodowa drewniana ławka ogrodowa ze skrzynią drewniana skrzynka narzedziowa ogrodowa drewniana

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×