Drewniane zadaszenie tarasu Petunia 260x430

(kod: 21846) Megiw 4 Garden
2 200 zł 1 959 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 108,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21846

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 260
Głębokość [cm] 430
Wysokość [cm] 250
Materiał drewno

Opis produktu

Funkcjonalne zadaszenie tarasu Petunia pomoże stworzyć idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Tego typu konstrukcja sprawdzi się jako zadaszenie tarasu, miejsca parkingowego bądź innej przestrzeni wokół domu. Pergola pozwoli cieszyć się relaksem w ogrodzie nawet w deszczowy dzień.

Wiata została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego, które jest niezwykle popularne wśród produktów ogrodowych. Konstrukcję montuje się do ściany, a z drugiej strony jest wsparta na trzech słupach wzmocnionych pojedynczymi lub podwójnymi zastrzałami. Trwałość oraz stabilność gwarantuje mocny stelaż. Zadaszenie ma 260 cm szerokości, 430 cm głębokości i 250 cm wysokości. 

Drewniane zadaszenie tarasu Petunia 260x430

Pergola uchroni meble wypoczynkowe przed deszczem oraz blaknięciem, spowodowanym zbyt długim wystawieniem na działanie słońca. Pozwoli na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Wiata może rownież służyć jako zadaszenie miejsca parkingowego, dzięki której ochronimy samochód przed uszkodzeniami mechanicznymi, przegrzaniem i opadami atmosferycznymi. 

Dach został wykonany z trapezowej płyty pokrytej pleksi, zapewnia to przepuszczalność naturalnego światła oraz ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Drewniane elementy konstrukcji zostały pokryte impregnatem, który zabezpiecza drewno przed działaniem szkodników, grzybów i wilgoci.

Drewniane zadaszenie tarasu Petunia 260x430

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. 

Postawienie wiaty Petunia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w czterech wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

Petunia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 250 cm
 • szerokość: 260 cm
 • głębokość: 430 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 231 cm
 • głębokość: 347 cm

Grubość belki:

 • 90 mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: pleksi

Wykończenie:

 • naturalne

 

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 260
Głębokość [cm] 430
Wysokość [cm] 250
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×