Drewniany domek dla dzieci na platformie Binka

(kod: 22444) 4iQ
1 900 zł

Produkt niedostępny

kod: 22444

Opis produktu

Niezwykle urokliwy domek na podwyższeniu Binka to idealne miejsce do bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Zagwarantuje dzieciom wiele atrakcji oraz będzie piękną ozdobą każdego ogrodu. Domek znaduje się na plarformie o wysokości 96 cm.

Domek zajmuje obszar o szerokości 200 cm i 194 cm głębokości oraz ma 253 cm wysokości. W domku znajduje sie jedno pomieszczenie o powierzchni 1,24 m2. Domek wyposażono w trzy okienka wypełnione plexi oraz zabudowane drzwi.

Domek Binka wyprodukowano z wysokiej jakości drewna sosnowego częściowo pomalowanego. Impregnację drewna należy przeprowadzić we własnym zakresie - ochroni to drewno przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i szkodników. 

Domek ogrodowy Binka

Domek posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Całość stworzona została w oparciu o normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Binka produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek dostarczany jest w wersji surowej - należy zaimpregnować drewno we własnym zakresie.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniany domek dla dzieci na platformie Binka otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Binka - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 253 cm
 • szerokość: 200 cm
 • głębokość: 194 cm 

Materiał:

 • Sosna strugana, częściowo malowana

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

zmienic

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×