Drewniany domek dla dzieci na platformie Maciej

(kod: 22424) 4iQ
2 100 zł 1 779 zł + dostawa 229 zł

Kup na raty: 20 x 100,40zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22424

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 233
Głębokość [cm] 286
Wysokość [cm] 232
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek Maciej z dużą platformą to idealne miejsce dla dzieci do bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Doskonale rozwinie u Państwa pociech wyobraźnię, kreatywność i motorykę. Domek znajduje się na platformie o wysokości 80 cm. Całość zajmuje obszar o powierzchni 6,5 m2. 

Domek dla dzieci Maciej

Domek Maciej został wykonany z certyfikowanego drewna sosnowego pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Drewno zostało poddane impregnacji ciśnieniowej, do czego wykorzystano środek pozbawiony chromu - TANALITH E 3475. Preparat nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Ogrodowy domek dla dzieci Maciej posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw oraz spełnia normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Maciej produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Domek dostępny jest także w wersji ze ślizgiem. Dodatkowo, do domku można dokupić kotwy mocujące.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniany domek dla dzieci na platformie Maciej otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Maciej - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 232 cm
 • szerokość: 227 cm
 • głębokość: 286 cm 

Wymiary platformy:

 • szerokość: 232 cm
 • głębokość: 232 cm
 • wysokość: 80 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,56 m2
 • niezadaszona zewnętrzna:  3,82 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 344 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Maksymalna liczba użytkowników:

 • 3

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 233
Głębokość [cm] 286
Wysokość [cm] 232
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×