Drewniany domek dla dzieci na platformie Maciej

(kod: 22424) 4iQ
 • brak
 • tak
nie tak - 12szt.
Domek Maciej z dużą platformą to idealne miejsce dla dzieci do bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Doskonale rozwinie u Państwa pociech wyobraźnię, kreatywność i motorykę. Domek znajduje się na platformie o wys... pełny opis

1 900 zł

1 659 zł

+ dostawa 229 zł
Kup na raty: 20 x 94,40zł
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 22424

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 233
Głębokość [cm] 286
Wysokość [cm] 232
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek Maciej z dużą platformą to idealne miejsce dla dzieci do bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Doskonale rozwinie u Państwa pociech wyobraźnię, kreatywność i motorykę. Domek znajduje się na platformie o wysokości 80 cm. Całość zajmuje obszar o powierzchni 6,5 m2. 

Domek dla dzieci Maciej

Domek Maciej został wykonany z certyfikowanego drewna sosnowego pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Drewno zostało poddane impregnacji ciśnieniowej, do czego wykorzystano środek pozbawiony chromu - TANALITH E 3475. Preparat nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Ogrodowy domek dla dzieci Maciej posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw oraz spełnia normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Maciej produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Domek dostępny jest także w wersji ze ślizgiem. Dodatkowo, do domku można dokupić kotwy mocujące.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniany domek dla dzieci na platformie Maciej otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Maciej - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 232 cm
 • szerokość: 227 cm
 • głębokość: 286 cm 

Wymiary platformy:

 • szerokość: 232 cm
 • głębokość: 232 cm
 • wysokość: 80 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,56 m2
 • niezadaszona zewnętrzna:  3,82 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 344 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Maksymalna liczba użytkowników:

 • 3

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 233
Głębokość [cm] 286
Wysokość [cm] 232
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.