Drewniany domek ogrodowy dziecięcy BECZKA 230x160cm

(kod: 21552) Produkt wyprodukowany w Polsce
6 099 zł

Produkt niedostępny

kod: 21552

Opis produktu

Nietypowy kształt domku do ogrodu oraz ciekawa i różnorodna kolorystyka sprawią, że domek będzie się doskonale prezentował wśród zieleni. Domek dla dzieci z drewna w kształcie beczki ma 160 cm szerokości oraz 230 cm głębokości, a  wysokość domku u szczytu to 180 cm. Zapewni dzieciom sporo miejsca do zabawy na świeżym powietrzu.

Beczka domek dla dzieci

 

Oryginalny domek do zabawy spełni najwyższe oczekiwania pociech. Domek wyposażony jest w sześć ławeczek, które znajdują się wewnątrz domku oraz przy drzwiach wejściowych. Do domku można wejść z dwóch stron. Wysokość domku, która wynosi aż 180 cm, umożliwia włączenie się do zabawy starszych dzieci lub osób dorosłych. 

Domek dla dzieci beczka

Dach został pokryty gontem bitumicznym, który jest niezwykle estetycznym i lekkim pokryciem dachu, a jednocześnie trwałym i wytrzymałym. Gont jest odporny na działanie promieniowania UV oraz niskich i wysokich temperatur. Gont dostępny jest w czterech kolorach: czarnym, zielonym i czerwonym. Konstrukcja została wykonana z wytrzymałego drewna świerku, które cechuje się niebywałą odpornością i trwałością. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne.

 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 producenta Twoje domki nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego. Produkt jest wysyłany w formie zmontowanej.

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość:  160 cm
  • głębokość:  230 cm
  • wysokość: 180 cm

Materiał:

  • drewno świerkowe

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Model dostarczany jest w formie zmontowanej

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 producenta Twoje domki nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

drewniany stół ogrodowy z ławkami producent drewnianych skrzynek ogrodowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×