Drewniany kosz na śmieci z daszkiem BAROK II

(kod: 15617) Produkt wyprodukowany w Polsce
754 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 40,15zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15617

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Metalowe kosze z elementami drewnianymi będą się bardzo dobrze prezentowały w parkach czy na deptakach. Drewniany kosz na śmieci z daszkiem dodatkowo jest zabezpieczony przed korodowaniem, dlatego też będzie służył przez wiele sezonów.

Elementy stalowe kosza na śmieci za daszkiem ocynkowano i pomalowano proszkowo. Uzyskano w ten sposób estetyczny efekt, zachowując optymalną odporność na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Drewniane listwy malowane są farbą akrylową lub lakierobejcą.

Drewniany kosz na śmieci zawieszony jest na bocznym słupku, który służy również do mocowania. Jego dolna część betonowana jest w podłożu, dzięki czemu kosz jest wyjątkowo stabilny i zabezpieczony przed kradzieżą.

Kosz na śmieci z daszkiem jest opróżniany poprzez zwolnienie zamka i obrócenie kosza do góry dnem. Można też zdjąć kosz ze słupka i opróżnić go wygodnie obok.

BAROK II opróżnianie

Standardowo słupek, daszek oraz wkład pomalowane są na czarno (RAL 9005). Można wybrać inny kolor z dostępnych barw w palecie RAL. Listwy drewniane są w kolorze mahoniowym, w opcji są kolory takie jak palisander, teak oraz sosna. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 100 cm
• szerokość 46 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 20 kg

BAROK II schemat

Dostawa i montaż mebli:

Drewniany kosz na śmieci z daszkiem BAROK II przesyłany jest w za pomocą kuriera w paczce, która jest ubezpieczona. Montaż nie wymaga pomocy drugiej osoby, jest prosty i szybki.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×