Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Ergonomiczny fotel biurowy drewniany skóra Chairman 444 WD

(kod: 20181) Baldu Visata Polska
1 685 zł

Produkt niedostępny

kod: 20181
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Ergonomiczny fotel biurowy drewniany skóra Chairman 444 WD od razu wzbudza zaufanie i ma się ochotę wręcz zanurzyć w jego miękkim siedzisku i oparciu. Obrotowy fotel będzie nie tylko ozdobą każdego biura czy gabinetu, ale także będzie to mebel funkcjonalny, który umożliwi pracę przez wiele godzin bez obciążania naszego organizmu.

Chairman 444wd

Obicie ergonomicznego fotela biurowego drewnianego Chairman 444 WD wykonane jest z wysokiej jakości prawdziwej skóry w czarnym kolorze. Siedzisko oraz oparcie są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu wygodnie się na nim siedzi i nie obciąża ona ani nóg ani kręgosłupa. Ciemne barwy skóry doskonale komponują się z brązową kolorystyką podłokietników oraz podstawy. Pod siedziskiem zamontowano specjalny mechanizm, dzięki któremu możemy dostosować jego wysokość w zakresie 110-118 cm. Poza mechanizmem regulującym wysokość, możemy także ustawić krzesło tak by się bujało, lub unieruchomić je w pozycji roboczej.

Chairman - 444wd

Podstawą dla ergonomicznego fotela biurowego drewnianego skóra Chairman 444 WD jest pięć ramion, które wyposażono w nylonowe 11 mm kółka. Dzięki kółkom krzesło łatwo przestawiać. Zarówno górna, jak i dolna część są wytrzymałe oraz solidne oraz tworzą spójną całość. Fotel wytrzyma nawet 120 kg obciążenie.

Wymiary elementów zestawu:

Chairman 444-wd wymiary

  • Wysokość: 95-102 cm
  • Głębokość fotela: 70 cm
  • Głębokość siedziska: 45 cm
  • Szerokość fotela: 64 cm
  • Szerokość siedziska: 51 cm
  • Waga: ok 25 kg
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest do samodzielnego montażu za posrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajda Państwo instrukcje montażu.

Gwarancja:

Fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotel biurowy dla dzieci allegro dobry fotel biurowy dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x