Fotel hamakowy C19 Carino

Fotel hamakowy C19 Carino
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08897) La Siesta
Fotel hamakowy C19 Carino wykonany został z najwyższej jakości bawełny z długimi włóknami , dzięki czemu hamak Carino jest wyjątkowo wytrzymały, materiał nie rwie się i nie zaciąga. Ponadto specjalna technika koloryzacji Dastarcolou... pełny opis
581 zł

Produkt niedostępny

kod: 08897

Opis produktu

Fotel hamakowy C19 Carino wykonany został z najwyższej jakości bawełny z długimi włóknami, dzięki czemu hamak Carino jest wyjątkowo wytrzymały, materiał nie rwie się i nie zaciąga. Ponadto specjalna technika koloryzacji Dastarcolours powoduje, że tkanina nie płowieje, a materiał jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości.
Konstrukcja hamaka w formie huśtawki pozwala na swobodne "bujanie się". Hamak Carino przeznaczony jest dla całej rodziny. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. 
Huśtawka hamakowa C19 dostępna jest w neutralnym kolorze ecru, dzięki czemu fotel hamakowy Carino jest idealnym pomysłem na prezent.
Huśtawka hamakowa C19 Carino posiada atest TÜV Rheinland, uznanej instytucji kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów.
Wymiary:
wymiary materiału: 125 x 180 cm
wysokość od dołu fotela do uchwytu mocującego: 180 cm
szerokość drążka: 120 cm
dopuszczalna waga: 160 kg

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.