Fotele biurowe kubełkowe

sortuj:
 • O tym, jak ważny w pracy biurowej jest wygodny fotel, wiedzą doskonale ci, którzy spędzają długie godziny przy biurku lub komputerze. Troszcząc się o dobre samopoczucie i komfort pracy, nie wolno zapominać o wygodzie krzesła i jego odpowiednim dostosowaniu do pozycji ciała. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na fotele biurowe kubełkowe.

  Kubełkowy fotel biurowy to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pracują w sposób dynamiczny – sięgają po dokumenty umieszczone w różnych częściach biurka lub pod nim oraz dla amatorów gier komputerowych. Zwłaszcza ta ostatnia grupa osób korzystających z osiągnięć komputera będzie zadowolona z krzeseł kubełkowych. Swoją budowę zawdzięczają one konstrukcji, w której ciało siedzącego człowieka wpasowuje się siedzenie i boki w podobny sposób, jak ciało małego dziecka układa się podczas kąpieli w kubełku. Jest to pozycja komfortowa, wygodna i dająca poczucie bezpieczeństwa i ciepła.

  Kubełkową budowę wykorzystuje się także w siedzeniach szybkich samochodów sportowych. Fotele kubełkowe mają specjalne boczne wzmocnienia, utrzymujące odpowiednią pozycję ciała. W autach tego typu siedzenia podnoszą poziom bezpieczeństwa i zalecane są kierowcom jeżdżącym na niebezpiecznych trasach, ponieważ wzmocnione boki siedziska gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne. Właśnie do tych technologii nawiązują producenci kubełkowych foteli biurowych. Dlatego meble te będą dobrym wyborem dla osób pragnących w biurze poczuć się jak podczas ekscytującej przejażdżki samochodowej. Spodobają się także tym, którzy ponad wszystko cenią zdrowie – zazwyczaj meble te mają wyprofilowaną tę część oparcia, na której opiera się kręgosłup lędźwiowy. Warto dodać, że konstrukcja kubełkowa stosowana jest też przy produkcji innych mebli do siedzenia, m.in. ogrodowych, salonowych.

czytaj więcej
 • Wygodny fotel biurowy Nadir Steel o komfortowym, szerokim siedzisku oraz miękkim, wyprofilowanym oparciu . Dzięki specjalnym mechanizmom mamy możliwość swobodnego bujania się. Istnieje też możliwość blokowania oparcia w pozycji do pracy. Ten elegancki fotel gabinetowy Nadir Steel posiada regulację siły oporu oparcia oraz wysokości siedziska. Fotel został wyposażony w mechanizm...

  816 zł

  739 zł

  Dostawa GRATIS!
 • Fotel gabinetowy Monterey Premium Black wykończony jest naturalną skórą w kolorze czarnym . Przyjemny w dotyku materiał, ergonomiczne oparcie i nowoczesny design sprawiają, że to ekskluzywny model, który świetnie się sprawdzi w eleganckim gabinecie czy też w reprezentacyjnych pomieszczeniach biurowych. Wyjątkowej efektowności dodaje modelowi połączenie czarnej tapicerki z...

  (2 opinie)
  1 099 zł
  Produkt niedostępny
  (2 opinie)