Furtka V-mate

(kod: 03237)
Furtka komponująca się z pozostałymi elementami typu V-mate, szczelnie podobnie jak płot oddzieli działkę od świata zewnętrznego - chroniąc przed kurzem ulicznym ,jak i da prywatność od przechodniów. Produkt jest zaimpregnowany ci... pełny opis
159 zł
+ dostawa 79 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 03237

Opis produktu

Furtka komponująca się z pozostałymi elementami typu V-mate, szczelnie podobnie jak płot oddzieli działkę od świata zewnętrznego - chroniąc przed kurzem ulicznym ,jak i da prywatność od przechodniów.

Produkt jest zaimpregnowany ciśnieniowo preparatem Tanalith E brytyjskiej firmy ARCH. Pozwala to uchronić drewno przed butwieniem przez ponad 15 lat oraz utrzymać jego barwę - dotyczy to konstrukcji bez kontaktu z gruntem. Kolor produktu po impregnacji to szara-zieleń później zmienia się w odcień miodowo-żółty.

 

Dane techniczne:

1. rama 4,4 x 4,4 cm

2. lamela ryflowana 0,8 x 9,5 cm

 

3. łączenia zszywkami nierdzewnymi

Produkt proponujemy w wymiarze:

1. 180 x 100 cm

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 180
Szerokość [cm] 100
Materiał drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.