Gampre L-7 mini szklarnia ogrodowa 2,2x2,9x2,0 m (6,4m2)

(kod: 17259) Gampre
L-7 (6,4m2) L-10 (9,5m2) L-12,5 (12,6m2) L-15 (14,1m2) XL-12 (12,5m2) XL-16 (16,5m2) XL-18 (18,6m2)
Gampre L-7 mini szklarnia ogrodowa to idealne rozwiązanie dla pasjonatów , którzy uwielbiają hodować kwiaty lub warzywa. Dzięki niej okres, w którym zbierane będą owoce pracy będzie o wiele dłuższy. Seria szklarni Sanus marki Gamp... pełny opis

2 879 zł

2 579 zł

+ dostawa 99 zł
Kup na raty: 20 x 133,90zł
Wysyłka w 4 do 20 dni
kod: 17259

Opis produktu

Gampre L-7 mini szklarnia ogrodowa to idealne rozwiązanie dla pasjonatów, którzy uwielbiają hodować kwiaty lub warzywa. Dzięki niej okres, w którym zbierane będą owoce pracy będzie o wiele dłuższy. Seria szklarni Sanus marki Gampre to gwarancja najwyższej jakości - poszczególne komponenty produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii w Szwecji, Austrii oraz na Litwie.

Szklarnia L-7 6,4m2

Jednym z najważniejszych elementów, który świadczy o wysokiej jakości budynku są profile. Te wykonano z bardzo wytrzymałego aluminium, które odporne jest na niesprzyjające warunki atmosferyczne i nie ulega korozji. Dodatkowo aluminiowy profil nadaje szklarni estetyczny wygląd, a konstrukcja jest lekka i trwała. Aluminiowe profile były poddawane testom wytrzymałościowym, które dowiodły że konstrukcja może stać przez cały rok, bez potrzeby demontażu.

Szklarnia poliwęglan L-7

By szklarnia mogła stać przez cały rok, narażona na warunki zewnętrzne, musi być ona odpowiednio zabezpieczona. Zadbano o to, stosując boczne ściany wykonane z  6 mm komorowych płyt poliwęglanowych. Wykazują one dużą odporność nawet na takie zjawiska jak grad. Dwa arkusze płyt mają także inne zalety. Posiadają one kanały powietrzne, które są trwałe i cechują się także właściwościami izolacyjnymi. Komorowe płyty umożliwiają utrzymanie w porze nocnej ciepła, które nagromadzone zostało w ciągu dnia. Rośliny uprawiane w szklarni Gampre chronione są także przed promieniami UV, płyty poliwęglanowe są na nie odporne.

W porównaniu z tradycyjnymi „foliami” szklarnie mają nad nimi przewagę, dzięki temu że panuje w nich wyjątkowy mikroklimat. Wewnątrz szklarni jest więcej o ok. 20% światła w porównaniu z tunelem foliowym. Otwory wentylacyjne w postaci dzielonych drzwi i okien pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza.

Zalety szklarni Gampre:

 • Szklarnia jest łatwa w montażu. Niezbędny jest tylko 1 klucz, aby dokręcić wszystkie śruby.
 • Szklarnia wyposażona jest w profil fundamentowy wykonany z aluminium zamiast stali ocynkowanej.
 • Spadek dachu sprzyja zsuwaniu się śniegu zalegającego na dachu szklarni.
 • Automatyczna regulacja temperatury we wnętrzu.
 • Wyposażona w zestaw taśm Multifoil (taśmy przeciwpyłowe 2szt - hermetyczna oraz oddychająca - taśma do ochrony poliwęglanu wykonana ze specjalnej włókniny zapobiegająca powstawaniu grzybów, chroni przed dostawaniem się pyłów oraz owadów do wnętrza szklarni.

Do szklarni zakupić można elementy dodatkowe jak:
- Dodatkowy wywietrznik górny - niezbędny do utrzymania odpowiedniej temperatury a także ochrony roślin przed przegrzaniem.
- Półki - idealne miejsce dla ziół bądź dojrzewających pomidorów. Półki pomagają zaoszczędzić miejsce w szklarni, są łatwe do zamocowania. Półki dostępne są w 2 rozmiarach.
- Zestaw do podwiązania roślin - zestaw pomoże utrzymać rośliny na odpowiednich wysokościach - w skład zestawu wchodzą zaczepy, sznur podstawowy oraz sznur do podtrzymania roślin. Montowany może być zarówno wzdłuż jak i w poprzek szklarni.
- Krawężnik ściezki - elementy umożliwiające stworzenie ścieżki w szklarni przebiegającej przez jej środek

Istnieje możliwość zakupu systemów nawadniania - w tym celu prosimy o kontakt: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

 • długość: 290cm
 • szerokość: 220cm
 • powierzchnia w podstawie: 6,4 m2
 • wysokość w szczycie: 208cm
 • okno dachowe w standardzie: 1 szt
 • grubość poliwęglanu: 6mm

Profil szklarni w kolorze aluminium.

Zestaw obejmuje:
szklarnie, drzwi (dzielone), wywietrznik górny, automatyczne otwieranie wywietrzników, aluminiowy profil fundamentowy, zestaw taśm Multifoil.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 290
Szerokość [cm] 220
Wysokość [cm] 208
Powierzchnia [m2] 6,4
Otwieranie drzwi
Wejście Z jednej strony
Stelaż aluminiowy
Materiał poliwęglan
Kolor przezroczysty

Dostawa i montaż mebli:

Szklarnia dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczona jest do samodzielnego montażu.

Model dostarczany jest w 2 paczkach:
0,2 x 0,7 x1,4 (34kg)
0,2 x 0,2 x 2,9  (29kg)

Instrukcja montażu w języku Polskim: Gampre L-7

Informacje o elementach dodatkowych, użytkowaniu oraz montażu szklarni: Gampre L-7

Szklarnia musi być przymocowana do podłoża - szczegółowe informacje zawarte są w powyższym pliku.

Gwarancja:

Szklarnia objęta jest 5 letnią gwarancją oraz 10 letnią gwarancją producenta na płyty poliwęglanowe.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń: mechanicznych, wynikających z opadów gradu, śniegu, wiatru a także agrsywnych działań chemicznych oraz nieprawidłowej instalacji.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Zainteresowanym możemy udostępnić instrukcje montażu przed dokonaniem zakupu.

Zainteresowanych zakupem większej liczby akcesoriów prosimy o kontakt z biurem.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.