Hamak dwuosobowy z drążkiem Alabama

Hamak dwuosobowy z drążkiem Alabama sklep internetowy opinie ceny komentarze
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 08901) La Siesta
Hamak dwuosobowy z drążkiem Alabama to obszerny i wygodny hamak, doskonale sprawdzający się podczas chłodniejszych, letnich dni. Dostępny jest w 3 wariantach kolorystycznych: czerwono-białym, zielono-białym i brązowo-białym . ... pełny opis
984 zł
+ dostawa 25 zł
Kup na raty: 20 x 50,45zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08901

Opis produktu

Hamak dwuosobowy z drążkiem Alabama to obszerny i wygodny hamak, doskonale sprawdzający się podczas chłodniejszych, letnich dni.
Dostępny jest w 3 wariantach kolorystycznych: czerwono-białym, zielono-białym i brązowo-białym. W zależności od nastroju można samemu zadecydować, którą stronę się wybierze. Piankowe wyścielenie podnosi komfort użytkowania hamaka, a wytrzymała struktura zapewnia jego trwałość i długowieczność.
Hamak Alabama posiada przy mocowaniach efektowne wykończenie. Dbałość o szczegóły podczas wykonywania hamaka Alabama zapewnia pełnię bezpieczeństwa jego użytkowania, dzięki czemu mogą z niego korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli.
Hamak z drążkiem Alabama został przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland, uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów.
Hamak sprzedawany bez stelaża.
Wymiary:
wymiary materiału: 210x140 cm
długość: 400 cm
szerokość drążka: 140 cm
dopuszczalna waga: 160 kg

Kluczowe parametry:

Kolor wielokolorowy
Rodzaj hamak
Ilość miejsc dwuosobowy
Typ hamaka z drążkiem

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.