Huśtawka Cocoon szaro-biała

(kod: 15786) Miloo
1 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 15786

Opis produktu

Huśtawka ogrodowa Cocoon została stworzona z myślą o osobach, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i szukają oryginalnych mebli na taras. Fotel Cocoon wprowadzony na polski rynek przez firmę Miloo to jeden z najmodniejszych mebli ostatnich lat w kategorii wyposażenia zewnętrznego. Dzięki oryginalnemu i eleganckiemu wzornictwu huśtawka Cocoon chętnie wybierana jest także do nowoczesnych wnętrz w dużych domach i apartamentach.

Marka Miloo słynie z ekskluzywnych elementów wyposażenia. Przykładem dbałości o wysoką jakość i unikalne wzornictwo jest właśnie prezentowany model huśtawki Cocoon. Fotel zawieszony jest na stelażu ze stali. Stal jest bardzo solidnym materiałem wytrzymującym duże obciążenia. Dokładne pomalowanie stelaża proszkowo zapewnia ochronę antykorozyjną, dzięki czemu huśtawka Cocoon może być użytkowana na zewnątrz, gdzie narażona jest na wilgoć.

Główny element, czyli kosz wykonano z technorattanu plecionego na płasko. Kosz zawieszony jest na wysięgniku. Wewnątrz znajduje się poduszka, która zapewnia komfort wypoczynku. Do obszycia poduszki użytko tkaniny szybkoschnącej. Kompozycja czarnego stelaża z wyplatanym szarym koszem technorattanowym i białą poduszką to wyjątkowo eleganckie połączenie, które doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Huśtawka Cocoon zapewnia ciekawy wygląd aranżacji i oczywiście znakomite warunki do relaksu.

Jeśli szukasz innych kolorów zobacz wszystkie dostępne: huśtawki ogrodowe Cocoon Miloo

Zobacz także powiązane: meble rattanowe, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • średnica podstawy: 104cm
  • szerokość fotela: 104cm
  • wysokość fotela: 125cm
  • maksymalne obciążenie: 120kg

Dostawa i montaż mebli:

Huśtawka wysyłana jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Huśtawkę typu cocoon należy samodzielnie zmontować - tzn. do stelaża przymocować wysięgnik, a następnie korpus huśtawki. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×