Jasnoszare Krzesło z Ekoskóry na Stelażu Chromowanym KS004

(kod: 20279) Świat-Krzeseł
119 zł

Produkt niedostępny

kod: 20279

Opis produktu

Jasnoszare krzesło z ekoskóry na chromowanym stelażu KS004 charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem inspirowanym projektami znanych twórców z branży. Doskonałe do wyposażenia biura, sali konferencyjnej, ale również do domowej jadalni. To także korzystna oferta dla restauracji i domów weselnych. Krzesła wykonano z wysokiej jakości materiałów.

Siedzisko i oparcie krzesła KS004 tapicerowane jest ekoskórą w kolorze jasnoszarym. Ekoskóra to syntetyczna alternatywa dla prawdziwej skóry. Jest materiałem wytrzymałym, tanim i łatwiejszym w utrzymaniu. Nie wymaga bowiem zbyt wiele troski.

 

Krzesło opiera się na czterech metalowych nogach wykończonych chromowaniem. Profilowane oparcie znacznie podnosi komfort użytkowania.

Krzesło KS004 waży 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 96 cm
  • szerokość: 43 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość siedziska: 43 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie kondycji paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki należy sporządzić wraz z dostawcą protokół szkody oraz powiadomić o tym fakcie biuro obsługi klienta.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Wewnątrz paczki znajdują się wszystkie niezbędne elementy oraz instrukcja.

Gwarancja:

Produk objęty gwarancją producenta. W przypadku zakupu na paragon wynosi ona dwa lata, natomiast przy zakupie na fakturę - rok.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x