Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa technorattan

Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa technorattan
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 18210) Bello Giardino
Nie Tak
Kokon Bellissimo to bardzo nowoczesna huśtawka ogrodowa z technorattanu o niezwykłym wzornictwie. Będzie ona świetnym i designerskim uzupełnieniem mebli ogrodowych i idealnym miejscem do wypoczynku. Huśtawka zaprojektowana jest tak, a... pełny opis
1 199 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 59,95zł
Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 22.03.2018
Zamów do: g. 10:00, czwartek, 22.03.2018
Pozostało: 19h 57min
kod: 18210

Opis produktu

Kokon Bellissimo to bardzo nowoczesna huśtawka ogrodowa z technorattanu o niezwykłym wzornictwie. Będzie ona świetnym i designerskim uzupełnieniem mebli ogrodowych i idealnym miejscem do wypoczynku. Huśtawka zaprojektowana jest tak, aby można było bezpiecznie z niej korzystać. Jej wymiary to 80 cm szerokości, głębokość siedziska 60 cm, wysokość 120 cm, średnica podstawy wynosi 94 cm, a wysokość całkowita 190 cm. Są to wymiary idealne dla osoby dorosłej, kokon jest w stanie utrzymać ciężar do 120 kg.

Huśtawka ogrodowa kokon Bellissimo

Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa wykonana jest z wysokiej jakości technorattanu, który jest odporny na szkodliwe działanie niekorzystnych czynników klimatycznych, takich jak wysoki poziom wilgoci, mróz czy promieniowanie słoneczne. Stalowa konstrukcja huśtawki jest stabilna i bezpieczna. Całość łatwo jest utrzymać w czystości, gdyż do umycia plecionki technorattanowej wystarczy wilgotna ściereczka.

Struktura plecionki kokonu Bellissimo

'Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa z technorattanu będzie idealnym i niezwykle ciekawym uzupełnieniem aranżacji każdego tarasu bądź ogrodu. Prezentuje się ona bardzo stylowo i zapewnia doskonały relaks. Dla zwiększenia wygody, do huśtawki dołączona jest dopasowana kolorystycznie, komfortowa poducha.

Widok na kokon Bellissimo od boku

Zobacz także powiązane: meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Huśtawka ogrodowa kokon Bellissimo wymiary

Wymiary:

wymiary całkowite:

  • szerokość: 94 cm
  • głębokość: 94 cm
  • wysokość: 193 cm

wymiary kokonu:

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 120 cm
  • grubość poduszki: 10 cm
  • max. obciążenie: 120 kg
  • stelaż: stalowy

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 193
Szerokość [cm] 94
Głębokość [cm] 94
Materiał technorattan
Maksymalne obciążenie [kg] 120
Stelaż stalowy
Kolor szary
Ilość nóg 1

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.