Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa technorattan

(kod: 18210) Bello Giardino
1 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 18210

Opis produktu

Kokon Bellissimo to bardzo nowoczesna huśtawka ogrodowa z technorattanu o niezwykłym wzornictwie. Będzie ona świetnym i designerskim uzupełnieniem mebli ogrodowych i idealnym miejscem do wypoczynku. Huśtawka zaprojektowana jest tak, aby można było bezpiecznie z niej korzystać. Jej wymiary to 80 cm szerokości, głębokość siedziska 60 cm, wysokość 120 cm, średnica podstawy wynosi 94 cm, a wysokość całkowita 190 cm. Są to wymiary idealne dla osoby dorosłej, kokon jest w stanie utrzymać ciężar do 120 kg.

Huśtawka ogrodowa kokon Bellissimo

Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa wykonana jest z wysokiej jakości technorattanu, który jest odporny na szkodliwe działanie niekorzystnych czynników klimatycznych, takich jak wysoki poziom wilgoci, mróz czy promieniowanie słoneczne. Stalowa konstrukcja huśtawki jest stabilna i bezpieczna. Całość łatwo jest utrzymać w czystości, gdyż do umycia plecionki technorattanowej wystarczy wilgotna ściereczka.

Struktura plecionki kokonu Bellissimo

'Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa z technorattanu będzie idealnym i niezwykle ciekawym uzupełnieniem aranżacji każdego tarasu bądź ogrodu. Prezentuje się ona bardzo stylowo i zapewnia doskonały relaks. Dla zwiększenia wygody, do huśtawki dołączona jest dopasowana kolorystycznie, komfortowa poducha.

Widok na kokon Bellissimo od boku

Zobacz także powiązane: meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Huśtawka ogrodowa kokon Bellissimo wymiary

Wymiary:

wymiary całkowite:

  • szerokość: 94 cm
  • głębokość: 94 cm
  • wysokość: 193 cm

wymiary kokonu:

  • szerokość: 80 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość: 120 cm
  • grubość poduszki: 10 cm
  • max. obciążenie: 120 kg
  • stelaż: stalowy

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest za pośrecnictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

huśtawka ogrodowa drewniana ławka skrzynia ogrodowa technorattan duża skrzynia ogrodowa technorattan brązowa skrzynia ogrodowa technorattan ketter skrzynia ogrodowa technorattan szerokość 45 cm skrzynia ogrodowa technorattan boxe rato skrzynia ogrodowa technorattan antracyt duza skrzynia ogrodowa technorattan duza skrzynia ogrodowa technorattan na poduszki keter skrzynia ogrodowa technorattan ławka ogrodowa nowoczesna ławka ogrodowa huśtawka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×