Komoda wysoka 80x45 czarny mat

(kod: 21380) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 460 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 79,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21380

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 80
Głębokość [cm] 80
Wysokość [cm] 45
Kolor czarny
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Ilość szuflad 6

Opis produktu

Piękna, pakowna komoda, która dzięki 6 szufladom zapewni mnóstwo miejsca na niezbędne przedmioty, czy ubrania. Wykonana została z brzozowej sklejki oraz z płyt MDF. Fronty szuflad polakierowano kredową farbą, dzięki czemu mozna po nich pisać i rysować.

Komoda kółko i krzyżyk fronty czarna

Komoda ma 6 pojemnych szuflad, wszystkie w kolorze głębokiej, matowej czerni. Pozostałe elementy komody mają kolor naturalnego drewna brzozowego. Na samym dole komody znajduje się największa szuflada, na środku dwie średnie, a na samej górze trzy najmniejsze. Zapewniają sporo miejsca na ubrania, przedmioty codziennego użytku, czy drobiazgi. Blat zapewnia dodatkowe miejsce na przetrzymywanie przedmiotów lub na ozdobne dekoracje. W komodzie zastosowano ciekawe uchwyty w postaci otworów w kształcie kółek i krzyżyków. Komoda ma 80 cm szerokości, 45 cm głębokości oraz 80  cm wysokości. Podtrzymują ją 4 drewniane nóżki.

Komoda czarna kółko i krzyżyk aranżacja

Mebel  jest produktem polskiej marki Durbas, która istnieje na rynku od 1973 roku, ciesząc się nienaganną opinią. Producent zapewnia, iż cały proces produkcyjny począwszy od pozyskiwania drewna poprzez jego selekcję, suszenie, obróbkę aż do uzyskania gotowego wyrobu, odbywa się w firmie. W ofercie naszego sklepu komoda dostępna w wersji z 7 szufladami i w wielu wariantach kolorystycznych oraz wiele innych produktów z serii kółko i krzyżyk, które pozwolą na skomponowanie idealnej aranżacji. 

Wymiary elementów zestawu:

 

Komoda wysoka czarna kółko i krzyżyk

  • Wysokość: 80 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Szerokość: 80 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 80
Głębokość [cm] 80
Wysokość [cm] 45
Kolor czarny
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Ilość szuflad 6

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×