Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Carmel & Latte

3 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 17331

Opis produktu

Tarasowe meble wypoczynkowe, które będą eleganckie, wygodne oraz nie będzie trzeba się martwić o ich odpowiednie zabezpieczenie przed kolejnym sezonem to bardzo ważne cechy, które razem mogą Państwo doświadczyć wybierając meble z kolekcji FARLITO.

Największą, praktyczną zaletą zestawu mebli do ogrodu jest ich modułowa budowa. Dwa moduły narożne oraz moduł środkowy wraz z pufą razem tworzą idealny narożnik z miejscami siedzącymi dla czterech osób. Możliwości ich ustawienia jest wiele, w zależności od potrzeb. Największą kompozycją jest wspomniany narożnik, wszystkie cztery moduły można ustawić osobno lub złożyć sofę złożoną z dwóch lub trzech siedzisk. Dodatkową, zwiększającą komfort cechą tego zestawu jest szerokość podłokietników oraz oparć modułów, która wynosi 8 cm.

Piątym elementem zestawu jest stolik ze szklanym blatem. Blat o grubości 5mm wykonany jest ze szkła hartowanego. Krawędzie blatu są zaokrąglone i  zeszlifowane. Wymiary stolika to 62x62x30 cm. Szkło z którego został wykonany blat stolika jest hartowane tzw. bezpieczne dla użytkowników w przypadku uszkodzenia.

Stelaż mebli na którym wykonany jest ręczny wyplot plecionki jest wykonano ze stali, której charakterystyczną cecha jest duża trwałość. Dodatkową zaletą jest większa niż w przypadku mebli na stelażu aluminiowym waga, co jest dość istotne w przypadku wykorzystywania mebli w bardzo wietrznych miejscach. Stalowa konstrukcja mebli pomalowana jest proszkowo, dzięki czemu utrudniony jest dostęp wody, a zabezpieczenie antykorozyjne lepsze. Należy jednak pamiętać, że meble na stelażu stalowym nie powinny być wystawione na długotrwały kontakt z wodą - tzn. nie można ich myć "karcherem", zostawiać na długotrwałe opady deszczu bez pokrowca, a w okresie jesienno-zimowym należy je przechowywać w suchym miejscu. Osobom zainteresowanym meblami, które będą stać cały rok na tarasie polecamy meble na stelażu aluminiowym.

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Carmel & Latte pokryty jest plecionką o płaskiej, gładkiej i nie połyskliwej strukturze o wizualnym efekcie cieniowania, dzięki wykorzystaniu ciemniejszych i jaśniejszych włókien. Plecionka z eco-rattanu jest odporna na promieniowanie UV, mróz, deszcz, śnieg, nasłonecznienie i nie wymaga konserwacji.

Parametry mebli Gardinetta

Zastosowane poduszki są bardzo wygodne. Siedziskowe poduszki mają 8 cm grubości, poduszki oparciowe mają zaokrąglony kształt. Do poszewek poduszek zastosowano suwaki - umożliwia to dowolne ich zdjęcie oraz upranie, bez obaw o zawilgocenie wypełnienia.

Kolekcja FARLITO to propozycja trzech kompozycji kolorystycznych: prezentowany Carmel & Lattey oraz dwa inne kolorystycznie Brown Along & Latte lub Black Along & Ice.

Wyboru wariantu kolorystycznego mogą Państwo dokonać w górnej części strony produktu.

Plecionka FARLITO Carmel

Plecionka technorattanowa Farlito Latte stanowi przeplot niejednolitych kolorystycznie włókien w kolorze odcieniach brązu tzw. plecionka cieniowana (jaśniejsze i ciemniejsze) jej struktura jest płaska, powierzchnia gładka jest niepołyskliwa.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Carmel & Latte otrzymują Państwo:

 • trzy moduły narożne (z poduszkami siedziskowymi i oparciowymi)
 • dwa moduł środkowe (z poduszką siedziskową i poduszką oparciową)
 • jeden stolik kwadratowy 62x62cm z blatem z szyby hartowanej 5 mm
 • osiem łączników - opcja dodatkowa za dopłatą - do modułów (po 2 sztuki na każdy bok łączeniowy)
 • pokrowiec na zestaw - opcja dodatkowa za dopłatą - to dwa identyczne pokrowce dedykowany rozmiarowo do przykrycia sofy trójki (202x70cm), zaś przykrycie stolika oraz pufy jest możliwe po wstawieniu pufy na siedzisko sofy - najlepiej nogami do góry oraz dosunięciu stolika do narożnika.

Wymiary elementów zestawu:

Moduł narożny + Moduł środkowy + stolik

Wymiary modułów FARLITO Carmel & Latte

 

Wymiary w przypadku ustawienia, jako narożnik:

Wymiary FARLITO V Black Along & Ice Grey

Dostawa i montaż mebli:

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Carmel & Latte dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w trzcech kartonach.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Farlito

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.67
3 opinie
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Beata

  Meble bardzo ładnie prezentują się na tarasie, solidnie wykonane, poduchy do siedzenia bardzo wygodne, po prawie miesięcznym użytkowaniu sprawuja się bez zarzutu. Szybki transport i dostarczenie mebli. Polecam :)

 • Wioletta

  Według mnie zestaw jest bardzo ładny i wygodny. Polecam go w stu procentach!

 • Gosia

  Zestaw na żywo prezentuje się jeszcze lepiej. Gorąco polecam tego sprzedawcę oraz ten sklep. Myśle, że prawdziwą przyjemnością będzie użytkowanie tych mebli w ciepłe słoneczne dni tego lata.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu drewniany stół ogrodowy z ławkami skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×