Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Brown Along & Latte

3 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 17330

Opis produktu

Państwa ogrody, tarasy lub balkony mogą być zagospodarowane na wiele sposobów, jednakże najprzyjemniejszym jest stworzenie w nich przestrzeni do odpoczynku i miłego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wybór mebli technorattanowych o charakterze wypoczynkowym jest doskonałym krokiem w tym kierunku.

Proponowany komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Brown Along & Latte  to zestaw w kształcie narożnika, który składa się z czterech modułów siedziskowych oraz stolika. Dwa moduły narożne oraz moduł środkowy zestawione razem tworzą sofę trzyosobową, zaś pufka może byc stosowana jako dodatkowe siedzisko lub podnóżek, który zwiększy komfort wypoczywania. Oparcia oraz podłokietniki w modułach mają 8cm szerokości, co sprawia że są wygodne oraz doskonale komponują się pod względem proporcji z całym kompletem mebli.

Stolik, który jest w zestawie z zestawem ma kształt kwadratu, na jego powierzchni znajduje się szklany blat o wymiarach 62x62cm. Blat stolika wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 5 mm, tj. bezpiecznego dla użytkowników w przypadku stłuczenia. Dodatkowo krawędzie blatu zostały zeszlifowane, a rogi zaokrąglone, co zabezpiecza wszystkich użytkowników, a w szczególności dzieci, przed ewentualnymi kontuzjami. 

Plecionka z rattanu syntetycznego wyplatana jest ręcznie na stelażu, w przypadku mebli tarasowych FARLITO zastosowano stelaż wykonany ze stali. Stal jest materiałem bardzo trwałym i dzięki większemu ciężarowi nie ma obaw o przesuwanie się zestawu na wysoko położonych tarasach i balkonach nawet przy silnym wietrze. Konstrukcja mebli jest pomalowana proszkowo, dzięki czemu utrudniony jest dostęp wody, a zabezpieczenie antykorozyjne lepsze.

Należy jednak pamiętać, że meble na stelażu stalowym nie powinny być wystawione na długotrwały kontakt z wodą - tzn. nie można ich myć "karcherem", zostawiać na długotrwałe opady deszczu bez pokrowca, a w okresie jesienno-zimowym należy je przechowywać w suchym miejscu. Osobom zainteresowanym meblami, które będą stać cały rok na tarasie polecamy zestawy na stelażu aluminiowym.

Włókna rattanowe są materiałem w pełni odpornym na działanie warunków atmosferycznych tj. mróz, deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Ich wykorzystanie jako materiału do mebli ogrodwych to doskonałe rozwiązanie. W meblach FARLITO Brown Along struktura plecionki jest wzdłużnie prążkowana z połyskliwą fakturą, która bardzo dobrze komponuje się z poduszkami w kolorze latte, dzięki czemu tworzy ciepłą i przyjemną dla relaksu całość.

Zastosowane w zestawie poszewki poduszek są zdejmowane dzięki zamkom błyskawicznym typu suwak. Umożliwia to ich upranie w przypadku zabrudzenia lub w celu ich odświeżenia. Zalecane jest wykonywanie prania w niskich temperaturach. Poduszki siedziskowe mają 8 cm grubości, co znacznie zwiększa komfort użytkowników. Do modułów narożnych oraz środkowego w zestawie są poduszki oparciowe, podnoszące komfort.

Parametry mebli Gardinetta

Kolekcja FARLITO to propozycja trzech kompozycji kolorystycznych: prezentowany Brown Along & Latte oraz dwa inne kolorystycznie Black Along & Ice Grey lub Carmel & Latte, wyboru wariantu kolorystycznego mogą Państwo dokonać w górnej części strony produktu.

Plecionka FARLITO Brown Along

Plecionka technorattanowa Farlito Brown Along - stanowi przeplot niejednolitych kolorystycznie włókien w kolorze ciemno brązowym jej struktura jest wzdłużnie prążkowana z charakterystycznym skośnym nacięciem na każdym prążkowaniu, jest połyskliwa.

Zobacz także powiązane: pkl, meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Brown Along & Latte otrzymują Państwo:

 • trzy moduły narożne (z poduszkami siedziskowymi i oparciowymi)
 • dwa moduł środkowe (z poduszką siedziskową i poduszką oparciową)
 • jeden stolik kwadratowy 62x62cm z blatem z szyby hartowanej 5 mm
 • osiem łączników - opcja dodatkowa za dopłatą - do modułów (po 2 sztuki na każdy bok łączeniowy)
 • pokrowiec na zestaw - opcja dodatkowa za dopłatą - to dwa identyczne pokrowce dedykowany rozmiarowo do przykrycia sofy trójki (202x70cm), zaś przykrycie stolika oraz pufy jest możliwe po wstawieniu pufy na siedzisko sofy - najlepiej nogami do góry oraz dosunięciu stolika do narożnika.

Wymiary elementów zestawu:

Moduł narożny + Moduł środkowy + stolik

Wymiary modułów FARLITO Black Along & Ice Grey

 

Wymiary w przypadku ustawienia, jako narożnik:

Wymiary FARLITO V Black Along & Ice Grey

Dostawa i montaż mebli:

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Brown Along & Latte dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Farlito

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Maria

  komplet bardzo ładny, zgrabny i lekki, taki jak oczekiwałam

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu drewniany stół ogrodowy z ławkami skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×