Kosz betonowy na śmieci B2

(kod: 15619) Produkt wyprodukowany w Polsce
Betonowy kosz na śmieci jest wyjątkowo ciężki, co stanowi zabezpieczenie przed kradzieżą. Kosz o wadze 170 kg wykonany jest z estetycznego płukanego betonu w klasie B25. Jest on odporny na warunki atmosferyczne oraz wygodny w użytkowa... pełny opis
473 zł
+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 26,10zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 15619

Opis produktu

Betonowy kosz na śmieci jest wyjątkowo ciężki, co stanowi zabezpieczenie przed kradzieżą. Kosz o wadze 170 kg wykonany jest z estetycznego płukanego betonu w klasie B25. Jest on odporny na warunki atmosferyczne oraz wygodny w użytkowaniu i łatwy w konserwacji.

Wyjątkowo ciężki śmietnik betonowy nie wymaga dodatkowego montażu. Wystarczy go ustawić w odpowiednim miejscu i jest gotowy do użytkowania. Zastosowano w nim ocynkowany wkład z popielnicą, dzięki któremu o wiele łatwiej dbać o czystość kosza oraz wygodniej go opróżniać. Płukany beton zapewnia estetyczne wykonanie kosza na śmieci, ale też gwarantuje wytrzymałość i możliwość użytkowania go przez wiele lat.

Ocynkowana blacha, z której wykonany jest wkład ma grubość 0,5 mm i jest odporna na korozję. Beton występuje aż w pięciu wariantach kolorystycznych. Śmietnik betonowy może być wykonany z grysu granitowego, sjenitowego, biało-czarnego oraz kamienia rzecznego barwionego na czerwono i kamienia rzecznego naturalnego. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 60 cm
• szerokość 61 cm
• pojemność 40 litrów
• waga ok. 170 kg

B2 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Kosz betonowy na śmieci B2 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Firma kurierska przesyła go w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.