Kosz betonowy parkowy B1X

(kod: 15621) Produkt wyprodukowany w Polsce
676 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 36,25zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15621

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Sześcioboczny kosz betonowy parkowy to klasyczny kosz wykonany z płukanego betonu. Sprawdzi się idealnie na osiedlach, skwerach czy parkach. Jest wyjątkowo ciężki co zabezpiecza go przed kradzieżą i eliminuje konieczność montażu. Ważący 200 kg kosz betonowy wystarczy postawić w docelowym miejscu by służył przez wiele sezonów.

Płukany beton, z którego wykonano parkowy kosz betonowy jest estetyczny i łatwo dopasować go do otoczenia ze względu na kolorystykę w jakiej występuje. To aż 5 różnych wariantów dostępnych w standardzie. Do wyboru jest grys granitowy, sjenitowy, biało czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Ocynkowany wkład o grubości 0,5 mm z popielnicą jest w standardzie śmietnika betonowego. To  bardzo przydatne wyposażenie ze względu na łatwe utrzymanie kosza w czystości. Dzięki niemu o wiele prostsze jest też jego opróżnianie.

Kosz betonowy parkowy wykonany z płukanego betonu o klasie B25, poza estetycznym wyglądem zapewnia użytkowanie przez długi czas. Beton jest odporny na warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 72 cm
• szerokość 60 cm
• pojemność wkładu 70 litrów
• waga ok. 200 kg

B1X schemat

Dostawa i montaż mebli:

Kosz betonowy parkowy B1X przesyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiem w paczce, która jest ubezpieczona. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×