Kosz metalowy ogrodowy stojący

(kod: 15919) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
799 zł 599 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 29,95zł

  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15919

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosz metalowy ogrodowy stojący sprawdzi się nie tylko w ogrodach czy parkach, to doskonałe uzupełnienie ulic, deptaków czy skwerków. Jego estetyczny wygląd sprawia, że wkomponuje się on w każdą przestrzeń.

Elegancki czarny kolor uzyskano nakładając farbę metodą natryskową. Dzięki tej metodzie kosz metalowy ogrodowy stojący uodporniony jest na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wilgoć czy śnieg. Posłuży przez wiele sezonów nie tracąc nic na swoim eleganckim wyglądzie. Jego zewnętrzny, ładny wygląd uzyskano dzięki zastosowaniu siatkowej osłonki. W komplecie z koszem jest także metalowy, ułatwiający opróżnianie śmietnika wkład. Górę stanowi zgrabny daszek, który uniemożliwia wypadanie śmieci i stanowi także element ozdobny.

Wysoki na 47 i szeroki na 29 cm kosz jest całkiem pojemny. Dlatego tak istotne wydaje się to, że w komplecie z koszem jest także specjalny wkład, dzięki któremu łatwiej zadbać o czystość kosza.

U podstawy znajdują się trzy delikatne, ale i stabilne nóżki. Wprawdzie kosz metalowy ogrodowy stojący jest do samodzielnego montażu, jest to stosunkowo proste zadanie.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Kosz metalowy ogrodowy stojący - wymiary

  • Wysokość: 54 cm
  • Średnica: 29 cm
  • Głębokość: 47 cm
  • Pojemność wkładu: około 28 L 

Dostawa i montaż mebli:

Czarny kosz uliczny na śmieci bez problemu można złożyć samodzielnie. Przesyłany jest kurierem w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

tunel ogrodowy metalowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×