Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Linos

Kosz technorattan wiszacy Linos
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 19413)
Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Linos idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w nowoczesnym wnętrzu. Huśtawka-kosz została wprowadzona na polski rynek przez markę specjalizującą się w ekskluzywnych elementach wyposażenia... pełny opis
1 390 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 69,50zł
Wysyłka do 5 dni
kod: 19413

Opis produktu

Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Linos idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w nowoczesnym wnętrzu. Huśtawka-kosz została wprowadzona na polski rynek przez markę specjalizującą się w ekskluzywnych elementach wyposażenia ogrodów.

Poduszka siedzisko kosza wiszacego Linos

Stelaż kosza Linos został wykonany ze stali malowanej na kolor brązowy. U podstawy znajduje się okrąg stabilizujący. Na wytrzymałym wysięgniku zamontowany został owalny fotel wykonany z plecionki technorattanowej w kolorze szaro-grafitowy mix o płaskim przekroju.

Plecionka użyta do konstrukcji kosza Linos

Gwarantem udanego wypoczynku jest wygodna poducha w kolorze szarym. Poszewki są wykonane z impregnowanej tkaniny, co zwiększa ich odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Łańcuch trzymający kosz Linos

Zobacz także powiązane: meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 204 cm
  • szerokość: 102 cm

Plecionka z technorattanu: płaska, kolor szaro-grafitowy mix

Stelaż: stalowy, malowany proszkowo na kolor brązowy

Kluczowe parametry:

Materiał technorattan
Przeznaczenie wypoczynkowe
Kolor szary
Wysokość [cm] 204
Szerokość [cm] 102
Stelaż stalowy
Ilość nóg 1

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.