Wybierz zakupy na 10 lub 20 rat 0% - bez ukrytych kosztów! Szczegóły: 22 378 32 00

Kosze na psie odchody

sortuj:
  • Kosze na psie odchody to element coraz częstszy w przestrzeni miejskiej. Świadomość społeczna dotycząca przestrzeni publicznej zwiększa się i coraz częściej staramy się nie tylko nie pozostawiać po sobie śmieci, ale też sprzątać po swoim pupilu, by wszyscy mogli korzystać z terenów zielonych bez obaw o wdepnięcie w psie ekskrementy. Dlatego też kosz na psie odchody powinien znaleźć się w każdym parku i na każdym skwerku. Ciężko określić, w którym dokładnie miejscu trzeba będzie posprzątać po piesku, dlatego najlepszym miejscem do ustawienia tego typu pojemnika są wejścia i wyjścia z parków. Pozwoli to właścicielom psa zaopatrzyć się w przydatne akcesoria do posprzątania po pupilu, a potem wyrzucić psie odchody do kosza przy wyjściu z parku. Jeśli zależy nam, by w tego typu koszu znalazły się tylko odpady naturalne, obok kosza na psie odchody powinniśmy postawić zwykły zewnętrzny pojemnik na odpady.

    Cena kosza na psie odchody zależy od paru czynników. Dostępne są modele bez wkładu, do których trzeba włożyć plastikowy worek – wersja z metalowym wkładem jest oczywiście droższa. Cena pojemnika zależy też od wybranego wyposażenia. Przy koszu można zamontować podajnik na torby biodegradowalne lub uchwyt na torebki plastikowe czy rękawice. Są to elementy, na które warto się zdecydować i regularnie uzupełniać zapas akcesoriów. Dzięki nim będziemy mieć większą pewność, że psie odchody zostaną sprzątnięte i wrzucone do kosza. Ostatnim czynnikiem decydującym o cenie kosza na psie odchody jest wybrany sposób mocowania pojemnika do podłoża. Pojemniki dostępne są w kilku różnych kolorach, więc możemy dobrać je do innych zewnętrznych koszy na śmieci lub też zdecydować się na wyróżniającą się barwę, umożliwiającą łatwe odnalezienie kosza na psie odchody wśród parkowej zieleni.

czytaj więcej
  • W parkach, placach czy na podwórkach często wyprowadzane są psy. Nie zawsze jednak te miejsca wyposażone są w odpowiednie kosze na psie odchody. Pojemnik na psie kupy to praktyczny kosz, który poza możliwością wyrzucenia tam psich odchodów udostępnia specjalne akcesoria ułatwiające sprzątnięcie po swoim pupilu. Kosz na psie kupy wykonano z blachy ocynkowanej, pomalowanej proszkowo....

    455 zł