Kratka Premier

(kod: 03320)
69 zł + dostawa 79 zł
(max. 5 sztuk w jednej paczce)
  • Wysyłka w 3 do 5 dni
  • kod: 03320

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 30
Materiał drewniany

Opis produktu

Kratka drewniana Premier wyróżnia się spośród innych produktów w swojej kategorii solidną kontsrukcją osiagnietą dzięki zastosowaniu masywniejszych niż standardowo listew i ramie. Ażurowa kratka pozwala na ozdobienie kratki pnącymi roślinami.

Dzięki temu doskonale sprawdzi się nawet jako płot na zewnątrz posesji. Do konkstrukcji płotu poza przęsłami kratki niezbędne są kantówki oraz metalowe elementy montażowe. Kratki połączone  z kantówkami widać na zdjęciu.

Masywna budowa kratki sprawia iż przy przęsłach o większej szerokości nie ma potrzeby stosowania dodatkowej listwy.

Szczegółowe wymiary:

  • rama 3,5 x 4,5 cm
  • listwa 0,9 x 3 cm
  • prześwit oczka 5 x 5 cm
  • dostępne szerokości: od 30 do 183 cm

 

Kratka wykonana jest z impregonowanego drewna świerkowego. Stosowana jest impregnacja ciśnieniowa preparatem Tanalith E brytyjskiej firmy ARCH. Zapewnia ona wieloletnią odporność na butwienie - od 5 do nawet 15 lat jeśli drewno nie styka się z gruntem. Impregnat nadaje kratce zielonkawy kolor, jednak po jakimś czasie nabiera ona piękną miodowo-żółtą barwę.

W sprzedaży posiadamy wszelkie akcesoria potrzebne do montażu kratek, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta w celu wybrania odpowiednich elementów.

Koszt dostawy zależy od ilości kratek oraz odległości od magazynu, wyceniany jest indywidualnie przy każdym zamówieniu.

 

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 183
Szerokość[cm] 30
Materiał drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x