KR012F Mondi design krzesło czarne drewniane nogi

(kod: 17559) Świat Krzeseł
225 zł

Produkt niedostępny

kod: 17559

Opis produktu

KR012F Mondi design krzesło czarne drewniane nogi to nowoczesna propozycja do wystroju wnętrza salonu, jadalni, kuchni, czy wnętrz biurowych, jak na przykład sale konferencyjne czy poczekalnie. To również dobra oferta dla właścicieli restauracji lub kawiarni poszukujących elementów wystroju wnętrza wysokiej jakości.

 

Siedzisko i oparcie wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki której krzesło KR012F z drewnianymi nogami będzie służyło przez długi czas. Materiał jest nie tylko odporny na zadrapania, ale również łatwy w czyszczeniu. Atut ten docenią szczególnie restauratorzy czy rodzice małych dzieci.

Podstawa krzesła KR012F to cztery nogi z drewna bukowego wzmocnione metalową konstrukcją skręconą aluminiowymi śrubami. Cała konstrukcja waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

To, co podkreślają użytkownicy krzesła to niesamowita wygoda. Na tym krześle można nie tylko wypocząć, jeść codzienny posiłek, ale również pracować. Bryła krzesła została zaprojektowana tak, by maksymalnie dostosować się do kształtu ludzkiego ciała.

Maksymalne obciążenie, które wytrzyma krzesło to 130 kilogramów.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 78 cm
  • szerokość: 63 cm
  • głębokość: 60 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • wysokość podłokietników: 67 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga krzesła: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy wypełnić protokół szkody i powiadomić biuro obsługi klienta.

Krzesło przychodzi w stanie do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×