Krzesło składane cateringowe (pół-komercyjne)

(kod: 15482) Lifetime
149 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 10 dni
 • kod: 15482

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Składane Tak

Opis produktu

Krzesło cateringowe składane to funkcjonalne siedzisko przeznaczone na wszelkiego rodzaju imprezy – zarówno te organizowane w domu, jak i w plenerze. Jego konstrukcja pozwala na złożenie krzesła do bardzo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie zajmie wiele miejsca w schowku lub w piwnicy.

Warto zwrócić uwagę na trwałość składanego krzesła cateringowego. Powierzchnia krzesła wykonana jest z solidnego polietylenowego materiału, zawiera on inhibitory promieni UV, które chronią krzesło przed blaknięciem. Z drugiej strony, w trakcie projektowania siedziska zadbano również o wygodę. Względy praktyczne są bardzo istotne, jeśli uroczystość lub impreza rodzinna ma trwać wiele godzin. Siedzisko jest szerokie i wyprofilowane, natomiast oparcie wyższe niż standardowe.

Stabilność cateringowego krzesła składanego zapewniają stalowe, malowane proszkowo, wzmocnione nogi z praktycznymi nakładkami. Amerykański producent krzeseł zadbał o to, by krzesło było niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. Stalowa rama jak i polietylen wysokiej jakości gwarantują wodoodporność i wytrzymałość. Krzesło charakteryzuje się ergonomicznym designem, jest łatwe w przechowywaniu oraz wygodne w użyciu i konserwacji.

Użytek pół-profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych (w sposób intensywny – w warunkach domowych lub w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu). Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów pół-komercyjnych nie przekracza 25 godzin.

Zamawiając Krzesło składane cateringowe (pół-komercyjne) otrzymują Państwo:

 • Typ krzesła: pół profesjonalne
 • Materiał siedziska i oparcia: polietylen wysokiej gęstości
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Maksymalne obciążenie: 350 kg
 • Średnica nogi: 25 mm
 • Styl nogi: podwójnie mostkowany
 • Kolor siedziska i oparcia: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • wysokość: 83,8 cm
 • szerokość: 57,2 cm
 • głębokość: 49,3 cm

Wymiary (krzesło złożone): 103,0 cm x 49,3 cm x 15,1 cm

Waga: 5 kg

Kluczowe parametry:

Składane Tak

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Krzesło jest gotowe do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkty do użytku pół-profesjonalnego objęte są 2-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×