Krzesło Victoria Ghost KR003 inspirowane transparentne

(kod: 17891) Świat Krzeseł
271 zł

Produkt niedostępny

kod: 17891

Opis produktu

Krzesło Victoria Ghost KR003 inspirowane transparentne to powiew nowoczesności wśród podobnych mebli na rynku. Znakomicie będzie komponowało się we wnętrzu biura, kawiarni, hotelowej restauracji lub w salonie fryzjerskim. Jego wygląd przykuwa uwagę.

 

 

Krzesło inspirowane transparentne Victoria Ghost jest w całości wykonane z tworzywa sztucznego - poliwęglanu. Materiał ten jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale również odporny na działanie warunków atmosferycznych. Poliwęglan znakomicie opiera się próbie czasu, dzięki czemu od razu wiadomo, że będzie to inwestycja na lata. Jest też łatwy w czyszczeniu, co na pewno docenią osoby planujące jego zakup do kawiarni, restauracji lub domowej jadalni. Krzesłu nie straszny żaden brud.

Krzesło Victoria Ghost inspirowane transparentne dzięki swojemu wykonaniu doskonale sprawdzi się w użytku wewnątrz i na zewnątrz. Waga konstrukcji to zaledwie 4 kilogramy. Krzesło jest w stanie wytrzymać maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 91 cm
  • szerokość: 35 cm
  • głębokość: 40 cm
  • wysokość siedziska: 48 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i powiadomić biuro obsługi klienta sklepu internetowego.

Krzesło jest od razu gotowe do użycia. Nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na paragon.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×