Kwadratowy kosz metalowy stojący

(kod: 15920) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
949 zł 769 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 38,45zł

  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15920

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Na miejską przestrzeń składa się wiele różniących się od siebie lokalizacji. Zarówno w parku, na chodniku, skwerze czy przy szkole powinny znaleźć komponujące się z przestrzenią kosze na śmieci. Kwadratowy kosz metalowy stojący to funkcjonalny śmietnik, który jest estetycznie wykonany.

Przede wszystkim zadbano o jego ładny wygląd. Całą konstrukcję pomalowano natryskową metodą na kolor czarny. Kwadratowy kosz metalowy stojący uodporniony jest dzięki temu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, deszcz czy wilgoć. Dzięki temu kosz będzie służył przez wiele sezonów nie tracąc nic ze swojej oryginalnej formy.

Ścianki kosza metalowego stojącego wykonane są z przyjemnej dla oka siatki, natomiast ranty wykonane są z zapewniających stabilność kątowników. Podstawa kosza ma wymiary 33 na 33 cm i rozszerza się ku górze. U szczytu wymiar wynosi 38 na 38 cm. U spodu zamontowane są trzy delikatne, ale zapewniające stabilność nóżki.

Zbliżenie na pojemnik kosza

By jeszcze lepiej zadbać o czystość oraz by kosz był prostszy w obsłudze warto dokupić do niego metalowy wkład z popielnicą. Z wkładem opróżnianie kosza będzie o wiele łatwiejsze.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

Kwadratowy kosz metalowy stojący - wymiary

  • Wysokość: 58 cm
  • Szerokość góra: 38 cm
  • Szerokość dół: 33 cm
  • Długość góra: 38 cm
  • Długość dół: 33 cm
  • Głębokość: 55 cm

Dostawa i montaż mebli:

Czarny kosz uliczny na śmieci bez problemu można złożyć samodzielnie. Przesyłany jest kurierem w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×